Home
Schedule/Results
U11 Rep
U13A
U13B
U15A
U15B
U15C
U17A
U17B
U17C
U19A
U19B
U20C
Standings
2024
2024 – U20C
2024 – U19A
2024 – U19B
2024 – U17A
2024 – U17B
2024 – U17C
2024 – U15A
2024 – U15B
2024 – U15C
2024 – U13A
2024 – U13B
2024 – U11 Rep
2023
2023 – U19A
2023 – U19B
2023 – U17A
2023 – U17B
2023 – U15A
2023 – U15B
2023 – U13A
2023 – U13B
2023 – U11 SuperMite
2019
2019 – U19A
2019 – U19B
2019 – U16A
2019 – U16B
2019 – U14A
2019 – U14B
2019 – U12A
2019 – U12B
2018
2018 – U19A
2018 – U19B
2018 – U16A
2018 – U16B
2018 – U14A
2018 – U14B
2018 – U12A
2018 – U12B
2017
2017 – U19A
2017 – U19B
2017 – U16A
2017 – U16B
2017 – U14A
2017 – U14B
2017 – U12A
2017 – U12B
2016
2016 – U19A
2016 – U19B
2016 – U16A
2016 – U16B
2016 – U14A
2016 – U14B
2016 – U12A
2016 – U12B
2015
2015 – U19A
2015 – U19B
2015 – U16A
2015 – U16B
2015 – U14A
2015 – U14B
2015 – U12A
2015 – U12B
2014
2014 – U19A
2014 – U19B
2014 – U16A
2014 – U16B
2014 – U14A
2014 – U14B
2014 – U12A
2014 – U12B
2013
2013 – U19A
2013 – U19B
2013 – U16A
2013 – U16B
2013 – U14A
2013 – U14B
2013 – U12A
2013 – U12B
Coaches
U11R Head Coaches
U13A Head Coaches
U13B Head Coaches
U15A Head Coaches
U15B Head Coaches
U15C Head Coaches
U17A Head Coaches
U17B Head Coaches
U17C Head Coaches
U19A Head Coaches
U19B Head Coaches
U20C Head Coaches
Parks
Rules
U11 SuperMite Rules
League Rules 2023
Diamond-Plate Setup
Incident Report
Links
Softball BC
Umpire Feedback Form for Coaches
Softball Canada
Softball City
Meralomas
Lower Mainland Men’s Fastball League
UBC Recreation League
LBGTQ Mabel League
Drills
Glove Time
Hitting Drills
Buy/Sell
(Coming Soon)
Login
Select Page
Islanders 08B
Scoreboard
Apr 2
6:00 pm
U17B
2024
Trafalgar 2
Vancouver Wildcats 07B
RM Pride 08B
Apr 2
6:00 pm
U17B
2024
Hawthorne 1
Delta Inferno 07B
Richmond Islanders 07B
Apr 2
6:00 pm
U13B
2024
Trafalgar 1
Vancouver Wildcats 11B
North Shore Stars 11B
Apr 2
6:00 pm
U13B
2024
CAP 2
Cloverdale Fury 11B
Abbotsford Outlaws 12B
Apr 2
6:00 pm
U13B
2024
North Delta 6
Delta Inferno 12B
PoCo Ravens U13B
Apr 2
6:00 pm
U15A
2024
Yorkson 3
NL Fusion 09 Appleton
RM Pride 09A
Apr 2
6:00 pm
U15A
2024
Cedar 1
TriCity Titans U15A
North Shore Stars U15A
Apr 2
6:15 pm
U13B
2024
Sunnyside #2
SSWR Thunder 12B
Chilliwack Impact U13B
Apr 2
6:15 pm
U15A
2024
Softball City 1
WR Renegades 09
Richmond Islanders 09A
Apr 2
6:30 pm
U17B
2024
Mundy 5
Coquitlam Classics 08B
Abbotsford Outlaws 08B
Apr 2
6:30 pm
U17B
2024
CAP 3
Cloverdale Fury 08B
SSWR Thunder 07
Apr 2
6:30 pm
U17B
2024
London 2
Richmond Islanders 08B
Delta Inferno 08B
Apr 2
6:30 pm
U17B
2024
Noel Booth SC
Langley Xtreme 07
Cloverdale Fury 07B
Apr 2
6:30 pm
U13B
2024
McClughan EAST
North Langley Xtreme 11B
SSWR Thunder 11B
Apr 2
6:30 pm
U13B
2024
Sullivan 2
Surrey Storm 11B
North Langley Xtreme 12B
Apr 2
6:30 pm
U15A
2024
Albion 1
RM Pride 10A
NL Fusion 09 MacDonald
Apr 2
6:30 pm
U13B
2024
McCartney 1
North Shore Stars 12B
Vancouver Wildcats 12B
Apr 2
6:30 pm
U15A
2024
Noel Booth NC
Langley Fusion 10
WR Renegades 10
Apr 2
6:30 pm
U13B
2024
Ellwood 2
Abbotsford Outlaws 11B
Cloverdale Fury 12B
Apr 2
6:30 pm
U15A
2024
Ellwood 1
Abbotsford Outlaws 09A
Cloverdale Fury 10A
Apr 2
6:30 pm
U13B
2024
Evergreen
TriCity Titans U13B (Nguyen)
RM Pride 12B
Apr 2
6:30 pm
U13B
2024
Squint Lake 1
Burnaby Oakeys U13B
New West Reign 11B
Apr 2
6:30 pm
U13B
2024
Albion 4
RM Pride 11B
TriCity Titians U13B (Gallo)
Apr 2
8:00 pm
U17B
2024
Cedar
TriCity Titans U17B
North Langley Xtreme 08B
Apr 2
8:30 pm
U17A
2024
Softball City 1
WR Renegades 06A
WR Renegades 08
Apr 2
8:30 pm
U17B
2024
Albion 1
RM Pride 07B
Burnaby Oakeys U17B
Apr 2
8:30 pm
U17B
2024
Ellwood 1
Abbotsford Outlaws 07B
PoCo Ravens U17B
Apr 3
6:00 pm
U19B
2024
Trafalgar 2
Vancouver Wildcats 05B
Surrey Storm U19B
Apr 3
6:00 pm
U17A
2024
CAP 1
Cloverdale Fury 07A
Delta Inferno 08A
Apr 3
6:00 pm
U15B
2024
Yorkson 3
Langley Xtreme 09B
Richmond Islanders 10B
Apr 3
6:00 pm
U13A
2024
North Delta 1
Delta Inferno 12A
Cloverdale Fury 12A
Apr 3
6:00 pm
U15B
2024
North Delta 3
Delta Inferno 10B
Vancouver Wildcats 09B
Apr 3
6:00 pm
U11R
2024
Hawthorne D3
Delta Inferno 2014
Richmond Islanders U11R
Apr 3
6:15 pm
U11R
2024
Peace Arch
SSWR Thunder 2013
Cloverdale Fury 2013
Apr 3
6:15 pm
U19B
2024
Sunnyside #5
SSWR Thunder 06
SSWR Thunder 05
Apr 3
6:15 pm
U13A
2024
Softball City 1
WR Renegades 11
RM Pride 12A
Apr 3
6:15 pm
U15B
2024
Trafalgar 1
Vancouver Wildcats 10B
SSWR Thunder 09
Apr 3
6:15 pm
U15B
2024
Sunnyside #1
SSWR Thunder 10
Surrey Storm 09B
Apr 3
6:15 pm
U15B
2024
McCartney 1
North Shore Stars 15B
PoCo Ravens U15B
Apr 3
6:30 pm
U11R
2024
Dorothy Peacock Upper
NL Lightning 2013
TriCity Titans Clewlow
Apr 3
6:30 pm
U15B
2024
Cedar
TriCity Titans U15B
Cloverdale Fury 09B
Apr 3
6:30 pm
U11R
2024
Townsend 4
Chilliwack Impact U11R
Langley Wild Bryant
Apr 3
6:30 pm
U15B
2024
Ellwood 1
Abbotsford Outlaws 09B
Langley Xtreme 10B
Apr 3
6:30 pm
U11R
2024
Terry Fox
TriCity Titans Anzinger
TriCity Titans Short
Apr 3
6:30 pm
U15B
2024
Squint Lake 2
Burnaby Oakeys (Hirakida)
RM Pride 09B
Apr 3
6:30 pm
U11R
2024
Ellwood 2
AMFA Outlaws Rick
NL Lightning 2014
Apr 3
6:30 pm
U15B
2024
Albion 1
RM Pride 10B (McPherson)
Burnaby Oakeys (Hoo)
Apr 3
6:30 pm
U15B
2024
CAP 4
Cloverdale Fury 10B
Abbotsford Outlaws 10B
Apr 3
6:30 pm
U15B
2024
Mundy 5
Coquitlam Classics 09B
9
Fleetwood Force U15B
11
Apr 3
6:30 pm
U11R
2024
Sullivan 3
Surrey Storm U11
New West Reign U11R
Apr 3
6:30 pm
U11R
2024
James Hill
Langley Wild McRae
Coquitlam Chaos U11R
Apr 3
6:30 pm
U11R
2024
McCartney #2
North Shore Stars U11R
Delta Inferno 2013
Apr 3
6:30 pm
U19B
2024
Noel Booth NC
Langley Xtreme 06
Richmond Islanders 05B
Apr 3
6:30 pm
U11R
2024
Albion 5
RM Pride 13
RM Pride 14
Apr 3
6:30 pm
U13A
2024
Denny Ross
Langley Fusion 11
FV Fusion 12
Apr 3
6:30 pm
U13A
2024
Albion 2
RM Pride 11A
WR Renegades 12
Apr 3
6:30 pm
U13A
2024
CAP 3
Cloverdale Fury 11A
Delta Inferno 11A
Apr 3
6:30 pm
U15B
2024
Albion 4
RM Pride 10B (Firth)
Delta Inferno 09B
Apr 3
8:15 pm
U19B
2024
CAP 1
Cloverdale Fury 05B
RM Rage 05B
Apr 3
8:15 pm
U19B
2024
North Delta 3
Delta Inferno 06B
Cloverdale Fury 06B
Apr 3
8:30 pm
U17A
2024
Softball City 1
WR Renegades 07A
NL Fusion 07
Apr 3
8:30 pm
U17A
2024
Ellwood 1
Abbotsford Outlaws 07A
Cloverdale Fury 08A
Apr 3
8:30 pm
U19B
2024
Albion 1
RM Pride 06B
Coquitlam Classics 06B
Apr 4
6:00 pm
U17B
2024
Yorkson 3
North Langley Xtreme 08B
Cloverdale Fury 08B
Apr 4
6:00 pm
U17B
2024
Hawthorne 1
Delta Inferno 08B
Vancouver Wildcats 07B
Apr 4
6:00 pm
U13B
2024
CAP 2
Cloverdale Fury 12B
RM Pride 11B
Apr 4
6:15 pm
U13B
2024
Sunnyside #2
SSWR Thunder 11B
Abbotsford Outlaws 11B
Apr 4
6:15 pm
U17B
2024
Sunnyside #5
SSWR Thunder 07
Langley Xtreme 07
Apr 4
6:15 pm
U15A
2024
Softball City 1
WR Renegades 10
RM Pride 09A
Apr 4
6:30 pm
U15A
2024
Ellwood 2
Abbotsford Outlaws 09A
NL Fusion 09 Appleton
Apr 4
6:30 pm
U13B
2024
Evergreen
TriCity Titians U13B (Gallo)
Delta Inferno 12B
Apr 4
6:30 pm
U15A
2024
CAP 3
Cloverdale Fury 10A
North Shore Stars U15A
Apr 4
6:30 pm
U13B
2024
McCartney 1
North Shore Stars 11B
Burnaby Oakeys U13B
Apr 4
6:30 pm
U13B
2024
McLean 1
PoCo Ravens U13B
North Shore Stars 12B
Apr 4
6:30 pm
U13B
2024
Albion 4
RM Pride 12B
Cloverdale Fury 11B
Apr 4
6:30 pm
U13B
2024
London 3
Richmond Islanders 11B
Vancouver Wildcats 12B
Apr 4
6:30 pm
U13B
2024
Moody 2
New West Reign 11B
TriCity Titans U13B (Nguyen)
Apr 4
6:30 pm
U13B
2024
Townsend 4
Chilliwack Impact U13B
North Langley Xtreme 11B
Apr 4
6:30 pm
U13B
2024
McClughan WEST
North Langley Xtreme 12B
SSWR Thunder 12B
Apr 4
6:30 pm
U13B
2024
Ellwood 1
Abbotsford Outlaws 12B
Surrey Storm 11B
Apr 4
6:30 pm
U17B
2024
London 2
Richmond Islanders 07B
3
North Shore Stars U17B
10
Apr 4
6:30 pm
U15A
2024
McClughan EAST
NL Fusion 09 MacDonald
Richmond Islanders 09A
Apr 4
6:30 pm
U17B
2024
Gates 1
PoCo Ravens U17B
RM Pride 07B
Apr 4
6:30 pm
U15A
2024
Noel Booth NC
Langley Fusion 10
WR Renegades 09
Apr 4
6:30 pm
U17B
2024
CAP 4
Cloverdale Fury 07B
Abbotsford Outlaws 07B
Apr 4
6:30 pm
U15A
2024
Albion 1
RM Pride 10A
TriCity Titans U15A
Apr 4
6:30 pm
U17B
2024
Squint Lake 1
Burnaby Oakeys U17B
Delta Inferno 07B
Apr 4
8:30 pm
U17B
2024
Albion 1
RM Pride 08B
Coquitlam Classics 08B
Apr 4
8:30 pm
U17B
2024
Ellwood 1
Abbotsford Outlaws 08B
TriCity Titans U17B
Apr 8
6:00 pm
U13A
2024
Yorkson 3
FV Fusion 12
RM Pride 11A
Apr 8
6:00 pm
U13A
2024
CAP 2
Cloverdale Fury 12A
TriCity Titans U13A
Apr 8
6:00 pm
U13A
2024
Hawthorne D2
Delta Inferno 11A
WR Renegades 11
Apr 8
6:00 pm
U15B
2024
Hawthorne 1
Delta Inferno 09B
Langley Xtreme 10B
Apr 8
6:00 pm
U15B
2024
CAP 1
Cloverdale Fury 09B
SSWR Thunder 09
Apr 8
6:00 pm
U15B
2024
Cedar
TriCity Titans U15B
Fleetwood Force U15B
Apr 8
6:00 pm
U17A
2024
North Delta 3
Delta Inferno 08A
WR Renegades 07A
Apr 8
6:00 pm
U11R
2024
Hawthorne D3
Delta Inferno 2013
Surrey Storm U11
Apr 8
6:15 pm
U13A
2024
Softball City 1
WR Renegades 12
Delta Inferno 12A
Apr 8
6:15 pm
U15B
2024
Noel Booth SW
Langley Xtreme 09B
Delta Inferno 10B
Apr 8
6:15 pm
U15B
2024
Trafalgar 2
Vancouver Wildcats 10B
Burnaby Oakeys (Hirakida)
Apr 8
6:15 pm
U15B
2024
Sunnyside #1
SSWR Thunder 10
North Shore Stars 15B
Apr 8
6:15 pm
U19B
2024
Sunnyside #5
SSWR Thunder 05
Surrey Storm U19B
Apr 8
6:15 pm
U11R
2024
Peace Arch
SSWR Thunder 2013
TriCity Titans Short
Apr 8
6:30 pm
U15B
2024
Gates 1
PoCo Ravens U15B
RM Pride 10B (McPherson)
Apr 8
6:30 pm
U15B
2024
Ellwood 1
Abbotsford Outlaws 10B
Surrey Storm 09B
Apr 8
6:30 pm
U11R
2024
McCartney #2
North Shore Stars U11R
Delta Inferno 2014
Apr 8
6:30 pm
U11R
2024
Terry Fox
TriCity Titans Clewlow
Chilliwack Impact U11R
Apr 8
6:30 pm
U11R
2024
Albion 2
RM Pride 14
Coquitlam Chaos U11R
Apr 8
6:30 pm
U13A
2024
Albion 4
RM Pride 12A
Langley Fusion 11
Apr 8
6:30 pm
U11R
2024
Dorothy Peacock Upper
NL Lightning 2014
Cloverdale Fury 2013
Apr 8
6:30 pm
U11R
2024
London 4
Richmond Islanders U11R
NL Lightning 2013
Apr 8
6:30 pm
U11R
2024
Ellwood 2
AMFA Outlaws Rick
RM Pride 13
Apr 8
6:30 pm
U11R
2024
Denny Ross
Langley Wild Bryant
TriCity Titans Anzinger
Apr 8
6:30 pm
U11R
2024
Moody 2
New West Reign U11R
Langley Wild McRae
Apr 8
6:30 pm
U15B
2024
London 2
Richmond Islanders 10B
RM Pride 09B
Apr 8
6:30 pm
U15B
2024
Squint Lake 1
Burnaby Oakeys (Hoo)
Abbotsford Outlaws 09B
Apr 8
6:30 pm
U19B
2024
Noel Booth NC
Langley Xtreme 06
Vancouver Wildcats 05B
Apr 8
6:30 pm
U15B
2024
Albion 1
RM Pride 10B (Firth)
Cloverdale Fury 10B
Apr 8
6:30 pm
U15B
2024
Mundy 5
Coquitlam Classics 09B
8
Vancouver Wildcats 09B
5
Apr 8
8:00 pm
U17A
2024
Yorkson 3
NL Fusion 07
Langley Fusion 08
Apr 8
8:15 pm
U17A
2024
CAP 2
Cloverdale Fury 08A
TriCity Titans 17A
Apr 8
8:15 pm
U19B
2024
CAP 1
Cloverdale Fury 06B
Langley Xtreme 05B
Apr 8
8:15 pm
U19B
2024
North Delta 3
Delta Inferno 06B
SSWR Thunder 06
Apr 8
8:30 pm
U19B
2024
Albion 1
RM Pride 06B
Richmond Islanders 05B
Apr 8
8:30 pm
U19B
2024
Mundy 5
Coquitlam Classics 06B
Cloverdale Fury 05B
Apr 8
8:30 pm
U17A
2024
Softball City 1
WR Renegades 08
Abbotsford Outlaws 07A
Apr 9
6:00 pm
U15A
2024
Yorkson 3
NL Fusion 09 Appleton
WR Renegades 10
Apr 9
6:00 pm
U17B
2024
North Delta 3
Delta Inferno 07B
PoCo Ravens U17B
Apr 9
6:00 pm
U17B
2024
Trafalgar 2
Vancouver Wildcats 07B
Richmond Islanders 08B
Apr 9
6:00 pm
U13B
2024
CAP 2
Cloverdale Fury 11B
New West Reign 11B
Apr 9
6:00 pm
U13B
2024
Hawthorne 2
Delta Inferno 12B
Cloverdale Fury 12B
Apr 9
6:15 pm
U15A
2024
Softball City 1
WR Renegades 09
North Shore Stars U15A
Apr 9
6:15 pm
U13B
2024
Sunnyside #2
SSWR Thunder 12B
Abbotsford Outlaws 12B
Apr 9
6:30 pm
U13B
2024
McCartney #2
North Shore Stars 12B
TriCity Titians U13B (Gallo)
Apr 9
6:30 pm
U13B
2024
Albion 4
RM Pride 11B
SSWR Thunder 11B
Apr 9
6:30 pm
U13B
2024
Ellwood 1
Abbotsford Outlaws 11B
Chilliwack Impact U13B
Apr 9
6:30 pm
U13B
2024
McClughan EAST
North Langley Xtreme 11B
North Langley Xtreme 12B
Apr 9
6:30 pm
U13B
2024
Evergreen
TriCity Titans U13B (Nguyen)
North Shore Stars 11B
Apr 9
6:30 pm
U15A
2024
CAP 3
Cloverdale Fury 10A
NL Fusion 09 MacDonald
Apr 9
6:30 pm
U17B
2024
McCartney 1
North Shore Stars U17B
12
Burnaby Oakeys U17B
0
Apr 9
6:30 pm
U15A
2024
London 1
Richmond Islanders 09A
Abbotsford Outlaws 09A
Apr 9
6:30 pm
U17B
2024
Mundy 5
Coquitlam Classics 08B
Delta Inferno 08B
Apr 9
6:30 pm
U15A
2024
Denny Ross
Langley Fusion 10
RM Pride 10A
Apr 9
6:30 pm
U17B
2024
Cedar
TriCity Titans U17B
RM Pride 08B
Apr 9
6:30 pm
U15A
2024
Albion 1
RM Pride 09A
TriCity Titans U15A
Apr 9
6:30 pm
U17B
2024
Noel Booth NC
Langley Xtreme 07
North Langley Xtreme 08B
Apr 9
6:30 pm
U13B
2024
Sullivan 2
Surrey Storm 11B
RM Pride 12B
Apr 9
6:30 pm
U13B
2024
Squint Lake 1
Burnaby Oakeys U13B
Vancouver Wildcats 11B
Apr 9
6:30 pm
U17A
2024
Sullivan 1
Surrey Storm 06A
Cloverdale Fury 07A
Apr 9
6:30 pm
U13B
2024
London 3
Richmond Islanders 11B
PoCo Ravens U13B
Apr 9
8:00 pm
U17A
2024
Yorkson 3
NL Fusion 06
Cloverdale Fury 08A
Apr 9
8:15 pm
U17B
2024
CAP 2
Cloverdale Fury 08B
Abbotsford Outlaws 08B
Apr 9
8:30 pm
U17B
2024
Albion 1
RM Pride 07B
Cloverdale Fury 07B
Apr 9
8:30 pm
U17B
2024
Ellwood 1
Abbotsford Outlaws 07B
SSWR Thunder 07
Apr 10
6:00 pm
U15B
2024
Cedar
TriCity Titans U15B
Vancouver Wildcats 09B
Apr 10
6:00 pm
U19B
2024
Yorkson 3
Langley Xtreme 06
Delta Inferno 06B
Apr 10
6:00 pm
U15B
2024
Hawthorne 1
Delta Inferno 10B
Cloverdale Fury 09B
Apr 10
6:00 pm
U11R
2024
North Delta D7
Delta Inferno 2013
Chilliwack Impact U11R
Apr 10
6:00 pm
U13A
2024
North Delta 1
Delta Inferno 12A
FV Fusion 12
Apr 10
6:00 pm
U11R
2024
CAP 1
Cloverdale Fury 2013
North Shore Stars U11R
Apr 10
6:15 pm
U19B
2024
Sunnyside #5
SSWR Thunder 06
RM Rage 05B
Apr 10
6:15 pm
U15B
2024
Trafalgar 2
Vancouver Wildcats 10B
Burnaby Oakeys (Hoo)
Apr 10
6:15 pm
U15B
2024
Sullivan 2
Surrey Storm 09B
SSWR Thunder 09
Apr 10
6:15 pm
U11R
2024
Peace Arch
SSWR Thunder 2013
New West Reign U11R
Apr 10
6:15 pm
U13A
2024
Softball City 1
WR Renegades 11
Cloverdale Fury 11A
Apr 10
6:15 pm
U15B
2024
Sunnyside #1
SSWR Thunder 10
Abbotsford Outlaws 10B
Apr 10
6:30 pm
U11R
2024
Aggie
TriCity Titans Anzinger
5
NL Lightning 2014
2
Apr 10
6:30 pm
U11R
2024
Albion 2
RM Pride 14
14
TriCity Titans Short
12
Apr 10
6:30 pm
U19B
2024
London 1
Richmond Islanders 05B
Langley Xtreme 05B
Apr 10
6:30 pm
U19B
2024
Sullivan 3
Surrey Storm U19B
Coquitlam Classics 06B
Apr 10
6:30 pm
U13A
2024
Noel Booth SW
Langley Fusion 11
Delta Inferno 11A
Apr 10
6:30 pm
U15B
2024
Albion 1
RM Pride 10B (Firth)
RM Pride 09B
Apr 10
6:30 pm
U13A
2024
Evergreen
TriCity Titans U13A
WR Renegades 12
Apr 10
6:30 pm
U15B
2024
Fleetwood 1
Fleetwood Force U15B
8
North Shore Stars 15B
4
Apr 10
6:30 pm
U11R
2024
Ellwood 1
AMFA Outlaws Rick
Delta Inferno 2014
Apr 10
6:30 pm
U11R
2024
Mundy 2
Coquitlam Chaos U11R
Richmond Islanders U11R
Apr 10
6:30 pm
U13A
2024
Albion 4
RM Pride 11A
RM Pride 12A
Apr 10
6:30 pm
U15B
2024
Ellwood 2
Abbotsford Outlaws 09B
RM Pride 10B (McPherson)
Apr 10
6:30 pm
U11R
2024
James Hill
Langley Wild Bryant
Surrey Storm U11
Apr 10
6:30 pm
U15B
2024
CAP 3
Cloverdale Fury 10B
Delta Inferno 09B
Apr 10
6:30 pm
U15B
2024
Denny Ross
Langley Xtreme 09B
PoCo Ravens U15B
Apr 10
6:30 pm
U11R
2024
Terry Fox
TriCity Titans Clewlow
RM Pride 13
Apr 10
6:30 pm
U11R
2024
Dorothy Peacock Upper
NL Lightning 2013
Langley Wild McRae
Apr 10
6:30 pm
U15B
2024
London 2
Richmond Islanders 10B
5
Coquitlam Classics 09B
4
Apr 10
6:30 pm
U15B
2024
Squint Lake 2
Burnaby Oakeys (Hirakida)
Langley Xtreme 10B
Apr 10
8:00 pm
U17A
2024
Cedar
TriCity Titans 17A
WR Renegades 08
Apr 10
8:00 pm
U17A
2024
Yorkson 3
Langley Fusion 08
Delta Inferno 08A
Apr 10
8:15 pm
U19B
2024
CAP 1
Cloverdale Fury 05B
Vancouver Wildcats 05B
Apr 10
8:30 pm
U17A
2024
Softball City 1
WR Renegades 07A
Cloverdale Fury 07A
Apr 10
8:30 pm
U17A
2024
Ellwood 1
Abbotsford Outlaws 07A
NL Fusion 06
Apr 10
8:30 pm
U19B
2024
Albion 1
RM Pride 06B
SSWR Thunder 05
Apr 11
6:00 pm
U13B
2024
CAP 2
Cloverdale Fury 12B
Cloverdale Fury 11B
Apr 11
6:00 pm
U13B
2024
Trafalgar 2
Vancouver Wildcats 11B
TriCity Titans U13B (Nguyen)
Apr 11
6:00 pm
U15A
2024
Yorkson 3
NL Fusion 09 MacDonald
North Shore Stars U15A
Apr 11
6:00 pm
U17B
2024
North Delta 3
Delta Inferno 08B
TriCity Titans U17B
Apr 11
6:15 pm
U13B
2024
Sunnyside #2
SSWR Thunder 11B
Delta Inferno 12B
Apr 11
6:15 pm
U15A
2024
Softball City 1
WR Renegades 10
Langley Fusion 10
Apr 11
6:15 pm
U17B
2024
Sunnyside #5
SSWR Thunder 07
RM Pride 07B
Apr 11
6:30 pm
U17B
2024
Gates 1
PoCo Ravens U17B
North Shore Stars U17B
Apr 11
6:30 pm
U13B
2024
McClughan EAST
North Langley Xtreme 12B
Abbotsford Outlaws 11B
Apr 11
6:30 pm
U17A
2024
CAP 2
Cloverdale Fury 06A
NL Fusion 07
Apr 11
6:30 pm
U13B
2024
Ellwood 2
Abbotsford Outlaws 12B
North Langley Xtreme 11B
Apr 11
6:30 pm
U13B
2024
Albion 4
RM Pride 12B
SSWR Thunder 12B
Apr 11
6:30 pm
U13B
2024
Moody 2
New West Reign 11B
Surrey Storm 11B
Apr 11
6:30 pm
U13B
2024
McCartney 1
North Shore Stars 11B
North Shore Stars 12B
Apr 11
6:30 pm
U13B
2024
McLean 1
PoCo Ravens U13B
Vancouver Wildcats 12B
Apr 11
6:30 pm
U13B
2024
Evergreen
TriCity Titians U13B (Gallo)
Richmond Islanders 11B
Apr 11
6:30 pm
U15A
2024
London 1
Richmond Islanders 09A
TriCity Titans U15A
Apr 11
6:30 pm
U13B
2024
Townsend 4
Chilliwack Impact U13B
RM Pride 11B
Apr 11
6:30 pm
U15A
2024
Albion 1
RM Pride 10A
WR Renegades 09
Apr 11
6:30 pm
U15A
2024
CAP 3
Cloverdale Fury 10A
NL Fusion 09 Appleton
Apr 11
6:30 pm
U15A
2024
Ellwood 1
Abbotsford Outlaws 09A
RM Pride 09A
Apr 11
6:30 pm
U17B
2024
London 2
Richmond Islanders 08B
Coquitlam Classics 08B
Apr 11
6:30 pm
U17B
2024
CAP 4
Cloverdale Fury 07B
Delta Inferno 07B
Apr 11
6:30 pm
U17B
2024
Squint Lake 1
Burnaby Oakeys U17B
Richmond Islanders 07B
Apr 11
8:00 pm
U17B
2024
Yorkson 3
North Langley Xtreme 08B
Abbotsford Outlaws 07B
Apr 11
8:30 pm
U17B
2024
Ellwood 1
Abbotsford Outlaws 08B
Langley Xtreme 07
Apr 11
8:30 pm
U17B
2024
Albion 1
RM Pride 08B
Cloverdale Fury 08B
Apr 15
6:00 pm
U17C
2024
North Delta 2
Delta U17C (Magnussen)
RM Mad Dogs U17C
Apr 15
6:00 pm
U17A
2024
North Delta 3
Delta Inferno 08A
Abbotsford Outlaws 07A
Apr 15
6:00 pm
U13A
2024
Yorkson 3
FV Fusion 12
TriCity Titans U13A
Apr 15
6:00 pm
U11R
2024
Hawthorne D3
Delta Inferno 2014
Surrey Storm U11
Apr 15
6:00 pm
U13A
2024
North Delta D6
Delta Inferno 11A
RM Pride 11A
Apr 15
6:00 pm
U11R
2024
CAP 1
Cloverdale Fury 2013
Chilliwack Impact U11R
Apr 15
6:00 pm
U15B
2024
Hawthorne 1
Delta Inferno 10B
Cloverdale Fury 10B
Apr 15
6:00 pm
U15B
2024
CAP 2
Cloverdale Fury 09B
Surrey Storm 09B
Apr 15
6:15 pm
U15B
2024
Noel Booth SW
Langley Xtreme 10B
Delta Inferno 09B
Apr 15
6:15 pm
U15B
2024
McCartney 1
North Shore Stars 15B
5
Coquitlam Classics 09B
11
Apr 15
6:15 pm
U15B
2024
Trafalgar 2
Vancouver Wildcats 09B
RM Pride 10B (Firth)
Apr 15
6:15 pm
U15B
2024
Sunnyside #5
SSWR Thunder 10
Burnaby Oakeys (Hoo)
Apr 15
6:15 pm
U13A
2024
Softball City 1
WR Renegades 12
Cloverdale Fury 12A
Apr 15
6:15 pm
U11R
2024
Peace Arch
SSWR Thunder 2013
RM Pride 14
Apr 15
6:30 pm
U11R
2024
Moody 2
New West Reign U11R
NL Lightning 2013
Apr 15
6:30 pm
U11R
2024
Albion 5
RM Pride 13
TriCity Titans Clewlow
Apr 15
6:30 pm
U17C
2024
Fleetwood 4
Fleetwood Rebels
AMFA 3 (Trydal)
Apr 15
6:30 pm
U11R
2024
Denny Ross
Langley Wild McRae
TriCity Titans Short
Apr 15
6:30 pm
U17C
2024
Townsend #3
Chilliwack Wildin
Vancouver U17C
Apr 15
6:30 pm
U11R
2024
Ellwood 2
AMFA Outlaws Rick
Delta Inferno 2013
Apr 15
6:30 pm
U17C
2024
Mundy 5
Coquitlam Misfits
RM Blazers U17C
Apr 15
6:30 pm
U11R
2024
Terry Fox
TriCity Titans Anzinger
Langley Wild Bryant
Apr 15
6:30 pm
U15B
2024
Ellwood 1
Abbotsford Outlaws 10B
5
Richmond Islanders 10B
8
Apr 15
6:30 pm
U17C
2024
McCartney #2
North Shore Angels
North Langley U17C (Benson)
Apr 15
6:30 pm
U15B
2024
Albion 1
RM Pride 09B
Abbotsford Outlaws 09B
Apr 15
6:30 pm
U17C
2024
Noel Booth SC
Langley Bomb Squad
North Shore Devils
Apr 15
6:30 pm
U11R
2024
Dorothy Peacock Upper
NL Lightning 2014
Coquitlam Chaos U11R
Apr 15
6:30 pm
U15B
2024
Fleetwood 1
Fleetwood Force U15B
0
Langley Xtreme 09B
4
Apr 15
6:30 pm
U17C
2024
Terry Hughes
New West Royals U17C
Langley Bulldogs
Apr 15
6:30 pm
U15B
2024
Albion 4
RM Pride 10B (McPherson)
TriCity Titans U15B
Apr 15
6:30 pm
U15B
2024
Squint Lake 2
Burnaby Oakeys (Hirakida)
SSWR Thunder 09
Apr 15
6:30 pm
U19B
2024
Noel Booth NW
Langley Xtreme 05B
RM Pride 06B
Apr 15
6:30 pm
U15B
2024
Gates 1
PoCo Ravens U15B
Vancouver Wildcats 10B
Apr 15
6:30 pm
U19B
2024
London 1
Richmond Islanders 05B
SSWR Thunder 06
Apr 15
6:30 pm
U19B
2024
Sullivan 3
Surrey Storm U19B
Cloverdale Fury 05B
Apr 15
6:30 pm
U13A
2024
CAP 3
Cloverdale Fury 11A
Langley Fusion 11
Apr 15
6:30 pm
U13A
2024
Albion 2
RM Pride 12A
Delta Inferno 12A
Apr 15
6:30 pm
U11R
2024
London 4
Richmond Islanders U11R
North Shore Stars U11R
Apr 15
8:00 pm
U17A
2024
Yorkson 3
NL Fusion 07
TriCity Titans 17A
Apr 15
8:15 pm
U17A
2024
CAP 2
Cloverdale Fury 07A
Langley Fusion 08
Apr 15
8:15 pm
U19B
2024
North Delta 3
Delta Inferno 06B
Vancouver Wildcats 05B
Apr 15
8:15 pm
U19B
2024
CAP 1
Cloverdale Fury 06B
Langley Xtreme 06
Apr 15
8:30 pm
U17A
2024
Softball City 1
WR Renegades 08
Cloverdale Fury 08A
Apr 15
8:30 pm
U17C
2024
Telosky 3
RM Warriors U17C
Coquitlam Baseburners
Apr 15
8:30 pm
U17C
2024
Ellwood 1
AMFA 2 (Gibson)
Fleetwood Lightning
Apr 15
8:30 pm
U17C
2024
Albion 4
RM Dynamite U17C
Delta U17C (White)
Apr 15
8:30 pm
U19B
2024
Albion 1
RM Rage 05B
Coquitlam Classics 06B
Apr 16
6:00 pm
U15C
2024
North Delta 2
Delta U15C (Kolisnek)
Cloverdale U15C (Granewall)
Apr 16
6:00 pm
U15C
2024
Hawthorne 1
Delta U15C (McLellan)
SSWR Furness
Apr 16
6:00 pm
U15C
2024
Hawthorne 2
Delta U15C (Lafond)
Delta U15C (Block)
Apr 16
6:00 pm
U13B
2024
CAP 2
Cloverdale Fury 11B
Vancouver Wildcats 11B
Apr 16
6:00 pm
U13B
2024
Trafalgar 2
Vancouver Wildcats 12B
TriCity Titians U13B (Gallo)
Apr 16
6:00 pm
U13B
2024
North Delta 6
Delta Inferno 12B
Chilliwack Impact U13B
Apr 16
6:00 pm
U15A
2024
Cedar 1
TriCity Titans U15A
NL Fusion 09 MacDonald
Apr 16
6:00 pm
U15A
2024
Yorkson 3
NL Fusion 09 Appleton
WR Renegades 09
Apr 16
6:15 pm
U15A
2024
Softball City 1
WR Renegades 10
Abbotsford Outlaws 09A
Apr 16
6:15 pm
U13B
2024
Sunnyside #2
SSWR Thunder 12B
New West Reign 11B
Apr 16
6:30 pm
U13B
2024
Evergreen
TriCity Titans U13B (Nguyen)
Burnaby Oakeys U13B
Apr 16
6:30 pm
U15C
2024
Noel Booth SC
Langley U15C (Maione)
Chilliwack Mayhem
Apr 16
6:30 pm
U13B
2024
McClughan EAST
North Langley Xtreme 11B
RM Pride 12B
Apr 16
6:30 pm
U15A
2024
Noel Booth SW
Langley Fusion 10
Cloverdale Fury 10A
Apr 16
6:30 pm
U15C
2024
Denny Ross
Langley U15C Tigers
Coquitlam Rockets
Apr 16
6:30 pm
U13B
2024
London 3
Richmond Islanders 11B
Cloverdale Fury 12B
Apr 16
6:30 pm
U15A
2024
Albion 1
RM Pride 10A
North Shore Stars U15A
Apr 16
6:30 pm
U15C
2024
Albion 2
RM Warriors U15C
Delta U15C (Sjoberg)
Apr 16
6:30 pm
U13B
2024
McCartney #2
North Shore Stars 12B
SSWR Thunder 11B
Apr 16
6:30 pm
U13B
2024
Albion 4
RM Pride 11B
North Langley Xtreme 12B
Apr 16
6:30 pm
U17B
2024
McCartney 1
North Shore Stars U17B
10
Cloverdale Fury 07B
8
Apr 16
6:30 pm
U20C
2024
McCartney 3
North Shore Hurricanes
RM Stealers U20C
Apr 16
6:30 pm
U13B
2024
Ellwood 1
Abbotsford Outlaws 11B
Abbotsford Outlaws 12B
Apr 16
6:30 pm
U17B
2024
Mundy 5
Coquitlam Classics 08B
Vancouver Wildcats 07B
Apr 16
6:30 pm
U20C
2024
Noel Booth NC
Langley Flames
PoCo U20C
Apr 16
6:30 pm
U17B
2024
London 2
Richmond Islanders 07B
PoCo Ravens U17B
Apr 16
6:30 pm
U20C
2024
Moody Park 1
New West Royals U20C
Coquitlam Fusion
Apr 16
6:30 pm
U17B
2024
Noel Booth NW
Langley Xtreme 07
RM Pride 08B
Apr 16
6:30 pm
U20C
2024
McClughan w
North Langley U20C (Sitter)
Burnaby Oakeys U20C
Apr 16
6:30 pm
U15C
2024
Mill Lake
AMFA U15C (Kevin)
RM Royals U15C
Apr 16
6:30 pm
U13B
2024
Sullivan 2
Surrey Storm 11B
North Shore Stars 11B
Apr 16
6:30 pm
U15C
2024
Townsend #3
Chilliwack Chaos
North Langley U15C (McDonald)
Apr 16
6:30 pm
U15C
2024
PMAP 6
RM Thunder U15C
North Shore Blue Jays
Apr 16
6:30 pm
U15C
2024
Ellwood 2
AMFA U15C (Darcy)
New West Royals U15C
Apr 16
6:30 pm
U15C
2024
Fleetwood 1
Fleetwood Marvels
AMFA U15C (Ben)
Apr 16
6:30 pm
U15C
2024
Trafalgar 1
Vancouver U15C Hurricanes
Vancouver U15C (Brewer)
Apr 16
6:30 pm
U15C
2024
Dorothy Peacock Lower
North Langley U15C (Vaissade)
Langley U15C (Schenk)
Apr 16
6:30 pm
U15C
2024
London 4
Richmond Rapids
North Shore Fireballers
Apr 16
6:30 pm
U15C
2024
Gates 1
PoCo U15C
Delta U15C (Simpson)
Apr 16
8:00 pm
U17B
2024
Cedar
TriCity Titans U17B
Richmond Islanders 08B
Apr 16
8:15 pm
U17B
2024
North Delta 3
Delta Inferno 07B
SSWR Thunder 07
Apr 16
8:15 pm
U17B
2024
CAP 2
Cloverdale Fury 08B
Delta Inferno 08B
Apr 16
8:30 pm
U15A
2024
London 1
Richmond Islanders 09A
RM Pride 09A
Apr 16
8:30 pm
U20C
2024
Albion 4
RM Fireballs U20C
Coquitlam Fusion
Apr 16
8:30 pm
U17A
2024
Softball City 1
WR Renegades 06A
WR Renegades 07A
Apr 16
8:30 pm
U20C
2024
Telosky 3
RM Chaos U20C
Vancouver U20C
Apr 16
8:30 pm
U17B
2024
Albion 1
RM Pride 07B
North Langley Xtreme 08B
Apr 16
8:30 pm
U17B
2024
Ellwood 1
Abbotsford Outlaws 07B
Abbotsford Outlaws 08B
Apr 17
6:00 pm
U11R
2024
North Delta D7
Delta Inferno 2013
New West Reign U11R
Apr 17
6:00 pm
U15B
2024
North Delta 3
Delta Inferno 10B
Fleetwood Force U15B
Apr 17
6:00 pm
U17C
2024
North Delta 1
Delta U17C (White)
RM Warriors U17C
Apr 17
6:00 pm
U15B
2024
CAP 1
Cloverdale Fury 09B
Langley Xtreme 10B
Apr 17
6:00 pm
U17A
2024
CAP 2
Cloverdale Fury 08A
NL Fusion 07
Apr 17
6:00 pm
U19B
2024
Yorkson 3
Langley Xtreme 05B
Coquitlam Classics 06B
Apr 17
6:00 pm
U13A
2024
Hawthorne D2
Delta Inferno 12A
Delta Inferno 11A
Apr 17
6:15 pm
U15B
2024
Sunnyside #1
SSWR Thunder 10
RM Pride 10B (McPherson)
Apr 17
6:15 pm
U15B
2024
Trafalgar 2
Vancouver Wildcats 09B
Vancouver Wildcats 10B
Apr 17
6:15 pm
U15B
2024
McCartney 1
North Shore Stars 15B
Burnaby Oakeys (Hirakida)
Apr 17
6:15 pm
U19B
2024
Sunnyside #5
SSWR Thunder 06
Cloverdale Fury 05B
Apr 17
6:30 pm
U13A
2024
CAP 3
Cloverdale Fury 12A
FV Fusion 12
Apr 17
6:30 pm
U15B
2024
Ellwood 1
Abbotsford Outlaws 09B
Cloverdale Fury 10B
Apr 17
6:30 pm
U19B
2024
London 1
Richmond Islanders 05B
RM Pride 06B
Apr 17
6:30 pm
U17C
2024
Mundy 1
Coquitlam Baseburners
Fleetwood Rebels
Apr 17
6:30 pm
U13A
2024
Evergreen
TriCity Titans U13A
RM Pride 12A
Apr 17
6:30 pm
U15B
2024
Squint Lake 1
Burnaby Oakeys (Hoo)
SSWR Thunder 09
Apr 17
6:30 pm
U19B
2024
Sullivan 3
Surrey Storm U19B
Vancouver Wildcats 05B
Apr 17
6:30 pm
U13A
2024
Albion 2
RM Pride 11A
Cloverdale Fury 11A
Apr 17
6:30 pm
U15B
2024
Albion 1
RM Pride 09B
Delta Inferno 09B
Apr 17
6:30 pm
U13A
2024
Noel Booth SW
Langley Fusion 11
WR Renegades 11
Apr 17
6:30 pm
U15B
2024
Denny Ross
Langley Xtreme 09B
TriCity Titans U15B
Apr 17
6:30 pm
U15B
2024
Gates 1
PoCo Ravens U15B
3
Coquitlam Classics 09B
10
Apr 17
6:30 pm
U15B
2024
London 2
Richmond Islanders 10B
15
Surrey Storm 09B
7
Apr 17
6:30 pm
U11R
2024
Mundy 5
Coquitlam Chaos U11R
RM Pride 13
Apr 17
6:30 pm
U11R
2024
Ellwood 2
AMFA Outlaws Rick
TriCity Titans Anzinger
Apr 17
6:30 pm
U11R
2024
Dorothy Peacock Upper
NL Lightning 2014
NL Lightning 2013
Apr 17
6:30 pm
U11R
2024
James Hill
Langley Wild Bryant
Cloverdale Fury 2013
Apr 17
6:30 pm
U11R
2024
London 4
Richmond Islanders U11R
SSWR Thunder 2013
Apr 17
6:30 pm
U17C
2024
Fleetwood 1
Fleetwood Lightning
Chilliwack Wildin
Apr 17
6:30 pm
U11R
2024
Albion 5
RM Pride 14
12
TriCity Titans Clewlow
7
Apr 17
6:30 pm
U17C
2024
Noel Booth NC
Langley Bulldogs
RM Dynamite U17C
Apr 17
6:30 pm
U11R
2024
McCartney #2
North Shore Stars U11R
Surrey Storm U11
Apr 17
6:30 pm
U17C
2024
McClughan E
North Langley U17C (Benson)
New West Royals U17C
Apr 17
6:30 pm
U11R
2024
Townsend 4
Chilliwack Impact U11R
Langley Wild McRae
Apr 17
6:30 pm
U17A
2024
Cedar
TriCity Titans 17A
WR Renegades 06A
Apr 17
6:30 pm
U17C
2024
McCartney 3
North Shore Devils
North Shore Angels
Apr 17
6:30 pm
U11R
2024
Terry Fox
TriCity Titans Short
Delta Inferno 2014
Apr 17
6:30 pm
U15B
2024
Albion 4
RM Pride 10B (Firth)
Abbotsford Outlaws 10B
Apr 17
6:30 pm
U17C
2024
Trafalgar 1
Vancouver U17C
Coquitlam Misfits
Apr 17
8:00 pm
U17A
2024
Yorkson 3
Langley Fusion 08
WR Renegades 07A
Apr 17
8:15 pm
U19B
2024
CAP 1
Cloverdale Fury 06B
SSWR Thunder 05
Apr 17
8:30 pm
U17C
2024
Albion 4
RM Blazers U17C
Delta U17C (Magnussen)
Apr 17
8:30 pm
U17C
2024
Ellwood 2
AMFA 3 (Trydal)
AMFA (Colleen)
Apr 17
8:30 pm
U19B
2024
Albion 1
RM Rage 05B
Langley Xtreme 06
Apr 17
8:30 pm
U17C
2024
Albion 1
RM Mad Dogs U17C
Langley Bomb Squad
Apr 17
8:30 pm
U17A
2024
Softball City 1
WR Renegades 08
Surrey Storm 06A
Apr 17
8:30 pm
U17A
2024
Ellwood 1
Abbotsford Outlaws 07A
Cloverdale Fury 07A
Apr 18
6:00 pm
U15C
2024
North Delta 1
Delta U15C (McLellan)
North Langley U15C (Vaissade)
Apr 18
6:00 pm
U15C
2024
Hawthorne 2
Delta U15C (Lafond)
RM Thunder U15C
Apr 18
6:00 pm
U15C
2024
Hawthorne 1
Delta U15C (Sjoberg)
Delta U15C (Simpson)
Apr 18
6:00 pm
U13B
2024
CAP 2
Cloverdale Fury 12B
North Shore Stars 12B
Apr 18
6:00 pm
U13B
2024
Trafalgar 1
Vancouver Wildcats 11B
Surrey Storm 11B
Apr 18
6:00 pm
U17B
2024
Trafalgar 2
Vancouver Wildcats 07B
TriCity Titans U17B
Apr 18
6:00 pm
U17B
2024
Yorkson 3
North Langley Xtreme 08B
Delta Inferno 07B
Apr 18
6:15 pm
U15A
2024
Softball City 1
WR Renegades 10
WR Renegades 09
Apr 18
6:15 pm
U13B
2024
Sunnyside #2
SSWR Thunder 11B
Richmond Islanders 11B
Apr 18
6:15 pm
U17B
2024
Sunnyside #5
SSWR Thunder 07
5
North Shore Stars U17B
7
Apr 18
6:30 pm
U13B
2024
Townsend 4
Chilliwack Impact U13B
TriCity Titans U13B (Nguyen)
Apr 18
6:30 pm
U17B
2024
Gates 1
PoCo Ravens U17B
Burnaby Oakeys U17B
Apr 18
6:30 pm
U15C
2024
Noel Booth SC
Langley U15C (Gerrard)
North Shore Blue Jays
Apr 18
6:30 pm
U13B
2024
McClughan WEST
North Langley Xtreme 12B
Delta Inferno 12B
Apr 18
6:30 pm
U17B
2024
CAP 4
Cloverdale Fury 07B
Richmond Islanders 07B
Apr 18
6:30 pm
U15C
2024
Noel Booth NC
Langley U15C (Maione)
AMFA U15C (Darcy)
Apr 18
6:30 pm
U13B
2024
Squint Lake 1
Burnaby Oakeys U13B
Cloverdale Fury 11B
Apr 18
6:30 pm
U17B
2024
London 2
Richmond Islanders 08B
Cloverdale Fury 08B
Apr 18
6:30 pm
U13B
2024
Moody 2
New West Reign 11B
North Langley Xtreme 11B
Apr 18
6:30 pm
U15A
2024
Ellwood 2
Abbotsford Outlaws 09A
Richmond Islanders 09A
Apr 18
6:30 pm
U15A
2024
CAP 3
Cloverdale Fury 10A
RM Pride 10A
Apr 18
6:30 pm
U15C
2024
Gates #2
PoCo U15C
SSWR Furness
Apr 18
6:30 pm
U15A
2024
McClughan EAST
NL Fusion 09 MacDonald
NL Fusion 09 Appleton
Apr 18
6:30 pm
U15C
2024
CAP #5
Cloverdale U15C (Granewall)
Langley U15C Tigers
Apr 18
6:30 pm
U15A
2024
Albion 1
RM Pride 09A
North Shore Stars U15A
Apr 18
6:30 pm
U15C
2024
Albion 2
RM Royals U15C
Fleetwood Marvels
Apr 18
6:30 pm
U15A
2024
Cedar 1
TriCity Titans U15A
Langley Fusion 10
Apr 18
6:30 pm
U15C
2024
Townsend #3
Chilliwack Chaos
Cloverdale U15C (Hume)
Apr 18
6:30 pm
U20C
2024
CAP4
Cloverdale Sapphires
New West Royals U20C
Apr 18
6:30 pm
U15C
2024
Mundy 5
Coquitlam Rockets
Delta U15C (Kolisnek)
Apr 18
6:30 pm
U15C
2024
Brander Lower
AMFA U15C (Ben)
North Shore Fireballers
Apr 18
6:30 pm
U13B
2024
Ellwood 1
Abbotsford Outlaws 12B
RM Pride 11B
Apr 18
6:30 pm
U15C
2024
Centennial D
AMFA U15C (Kevin)
Delta U15C (Block)
Apr 18
6:30 pm
U13B
2024
Albion 4
RM Pride 12B
Abbotsford Outlaws 11B
Apr 18
6:30 pm
U15C
2024
Dorothy Peacock Lower
North Langley U15C (McDonald)
Vancouver U15C (Brewer)
Apr 18
6:30 pm
U13B
2024
McCartney 1
North Shore Stars 11B
SSWR Thunder 12B
Apr 18
6:30 pm
U15C
2024
Hughes 5
New West Royals U15C
Chilliwack Mayhem
Apr 18
6:30 pm
U13B
2024
Evergreen
TriCity Titians U13B (Gallo)
PoCo Ravens U13B
Apr 18
6:30 pm
U17A
2024
CAP 2
Cloverdale Fury 06A
Delta Inferno 08A
Apr 18
6:30 pm
U15C
2024
Carnarvan
Vancouver U15C Hurricanes
RM Warriors U15C
Apr 18
8:15 pm
U17B
2024
North Delta 3
Delta Inferno 08B
Langley Xtreme 07
Apr 18
8:30 pm
U17B
2024
Ellwood 1
Abbotsford Outlaws 08B
RM Pride 07B
Apr 18
8:30 pm
U17B
2024
Albion 1
RM Pride 08B
Abbotsford Outlaws 07B
Apr 18
8:30 pm
U20C
2024
Gates 1
PoCo U20C
RM Fireballs U20C
Apr 18
8:30 pm
U20C
2024
Squint Lake 1
Burnaby Oakeys U20C
North Langley U20C (Sitter)
Apr 18
8:30 pm
U20C
2024
Albion 4
RM Stealers U20C
Vancouver U20C
Apr 18
8:30 pm
U20C
2024
Townsend #3
Coquitlam Fusion
Langley Flames
Apr 18
8:30 pm
U20C
2024
Mundy 5
Coquitlam Fusion
North Shore Hurricanes
NEXT GAME
FV Fusion 12 vs WR Renegades 12
(On time)
April 22, 2024
Yorkson 3
U13A
03
days
13
hrs
31
mins
01
secs
April 2024
S
M
T
W
T
F
S
« Jul
May »
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30