Select Page
Click Here to Advertise Here

2024 Season DELAYED – UPDATE

2024 Schedule DELAYED

Scoreboard

Apr 2 6:00 pm U15A 2024 Yorkson 3 NL Fusion 09 Appleton 2 RM Pride 09A 4 Apr 2 6:00 pm U15A 2024 Cedar 1 TriCity Titans U15A 6 North Shore Stars U15A 11 Apr 2 Canceled U13B 2024 Trafalgar 1 Vancouver Wildcats 11B North Shore Stars 11B Apr 2 6:00 pm U13B 2024 CAP 2 Cloverdale Fury 11B 5 Abbotsford Outlaws 12B 4 Apr 2 6:00 pm U13B 2024 North Delta 6 Delta Inferno 12B 12 PoCo Ravens U13B 8 Apr 2 6:00 pm U17B 2024 Trafalgar 2 Vancouver Wildcats 07B 9 RM Pride 08B 5 Apr 2 6:00 pm U17B 2024 Hawthorne 1 Delta Inferno 07B 9 Richmond Islanders 07B 5 Apr 2 Postponed U15A 2024 Softball City 1 WR Renegades 09 Richmond Islanders 09A Apr 2 6:15 pm U13B 2024 Sunnyside #2 SSWR Thunder 12B 4 Chilliwack Impact U13B 10 Apr 2 6:30 pm U13B 2024 Sullivan 2 Surrey Storm 11B 0 North Langley Xtreme 12B 6 Apr 2 6:30 pm U17B 2024 CAP 3 Cloverdale Fury 08B 10 SSWR Thunder 07 4 Apr 2 6:30 pm U13B 2024 McCartney 1 North Shore Stars 12B 15 Vancouver Wildcats 12B 11 Apr 2 6:30 pm U17B 2024 London 2 Richmond Islanders 08B 7 Delta Inferno 08B 4 Apr 2 6:30 pm U13B 2024 Ellwood 2 Abbotsford Outlaws 11B 16 Cloverdale Fury 12B 1 Apr 2 6:30 pm U17B 2024 Noel Booth SC Langley Xtreme 07 0 Cloverdale Fury 07B 5 Apr 2 6:30 pm U13B 2024 Evergreen TriCity Titans U13B (Nguyen) 14 RM Pride 12B 0 Apr 2 6:30 pm U13B 2024 Squint Lake 1 Burnaby Oakeys U13B 4 New West Reign 11B 5 Apr 2 6:30 pm U13B 2024 Albion 4 RM Pride 11B 12 TriCity Titians U13B (Gallo) 3 Apr 2 Canceled U17B 2024 Mundy 5 Coquitlam Classics 08B Abbotsford Outlaws 08B Apr 2 Postponed U15A 2024 Albion 1 RM Pride 10A 0 NL Fusion 09 MacDonald 6 Apr 2 6:30 pm U15A 2024 Noel Booth NC Langley Fusion 10 WR Renegades 10 Apr 2 6:30 pm U15A 2024 Ellwood 1 Abbotsford Outlaws 09A 6 Cloverdale Fury 10A 1 Apr 2 6:30 pm U13B 2024 McClughan EAST North Langley Xtreme 11B 3 SSWR Thunder 11B 6 Apr 2 6:30 pm U17B 2024 Mundy 5 Coquitlam Classics 08B 8 Abbotsford Outlaws 08B 7 Apr 2 8:00 pm U17B 2024 Cedar TriCity Titans U17B 3 North Langley Xtreme 08B 5 Apr 2 Postponed U17A 2024 Softball City 1 WR Renegades 06A WR Renegades 08 Apr 2 8:30 pm U17B 2024 Albion 1 RM Pride 07B Burnaby Oakeys U17B Apr 2 8:30 pm U17B 2024 Ellwood 1 Abbotsford Outlaws 07B PoCo Ravens U17B Apr 3 6:00 pm U13A 2024 North Delta 1 Delta Inferno 12A 14 Cloverdale Fury 12A 12 Apr 3 6:00 pm U17A 2024 CAP 1 Cloverdale Fury 07A 13 Delta Inferno 08A 1 Apr 3 6:00 pm U15B 2024 Yorkson 3 Langley Xtreme 09B 10 Richmond Islanders 10B 7 Apr 3 6:00 pm U15B 2024 North Delta 3 Delta Inferno 10B 10 Vancouver Wildcats 09B 1 Apr 3 6:00 pm U19B 2024 Trafalgar 2 Vancouver Wildcats 05B Surrey Storm U19B Apr 3 6:00 pm U11R 2024 Hawthorne D3 Delta Inferno 2014 8 Richmond Islanders U11R 16 Apr 3 6:15 pm U11R 2024 Peace Arch SSWR Thunder 2013 9 Cloverdale Fury 2013 1 Apr 3 6:15 pm U13A 2024 Softball City 1 WR Renegades 11 14 RM Pride 12A 4 Apr 3 6:15 pm U15B 2024 Trafalgar 1 Vancouver Wildcats 10B 4 SSWR Thunder 09 16 Apr 3 6:15 pm U19B 2024 Sunnyside #5 SSWR Thunder 06 14 SSWR Thunder 05 3 Apr 3 6:15 pm U15B 2024 Sunnyside #1 SSWR Thunder 10 Surrey Storm 09B Apr 3 6:15 pm U15B 2024 McCartney 1 North Shore Stars 15B PoCo Ravens U15B Apr 3 6:30 pm U11R 2024 Terry Fox TriCity Titans Anzinger 4 TriCity Titans Short 10 Apr 3 6:30 pm U15B 2024 Mundy 5 Coquitlam Classics 09B 9 Fleetwood Force U15B 11 Apr 3 6:30 pm U11R 2024 Ellwood 2 AMFA Outlaws Rick 6 NL Lightning 2014 9 Apr 3 6:30 pm U11R 2024 Sullivan 3 Surrey Storm U11 6 New West Reign U11R 5 Apr 3 6:30 pm U11R 2024 James Hill Langley Wild McRae 9 Coquitlam Chaos U11R 8 Apr 3 6:30 pm U11R 2024 McCartney #2 North Shore Stars U11R 10 Delta Inferno 2013 4 Apr 3 6:30 pm U13A 2024 Denny Ross Langley Fusion 11 14 FV Fusion 12 4 Apr 3 6:30 pm U13A 2024 Albion 2 RM Pride 11A WR Renegades 12 Apr 3 6:30 pm U13A 2024 CAP 3 Cloverdale Fury 11A Delta Inferno 11A Apr 3 6:30 pm U11R 2024 Albion 5 RM Pride 13 8 RM Pride 14 7 Apr 3 6:30 pm U19B 2024 Noel Booth NC Langley Xtreme 06 Richmond Islanders 05B Apr 3 6:30 pm U15B 2024 Albion 4 RM Pride 10B (Firth) 3 Delta Inferno 09B 13 Apr 3 6:30 pm U15B 2024 Cedar TriCity Titans U15B 0 Cloverdale Fury 09B 9 Apr 3 6:30 pm U15B 2024 Ellwood 1 Abbotsford Outlaws 09B 7 Langley Xtreme 10B 3 Apr 3 6:30 pm U15B 2024 Squint Lake 2 Burnaby Oakeys (Hirakida) 1 RM Pride 09B 10 Apr 3 6:30 pm U11R 2024 Dorothy Peacock Upper NL Lightning 2013 12 TriCity Titans Clewlow 8 Apr 3 6:30 pm U15B 2024 Albion 1 RM Pride 10B (McPherson) 11 Burnaby Oakeys (Hoo) 6 Apr 3 6:30 pm U11R 2024 Townsend 4 Chilliwack Impact U11R 6 Langley Wild Bryant 8 Apr 3 6:30 pm U15B 2024 CAP 4 Cloverdale Fury 10B 11 Abbotsford Outlaws 10B 3 Apr 3 Canceled U19B 2024 CAP 1 Cloverdale Fury 05B RM Rage 05B Apr 3 8:15 pm U19B 2024 North Delta 3 Delta Inferno 06B 2 Cloverdale Fury 06B 3 Apr 3 8:30 pm U17A 2024 Softball City 1 WR Renegades 07A NL Fusion 07 Apr 3 8:30 pm U17A 2024 Ellwood 1 Abbotsford Outlaws 07A Cloverdale Fury 08A Apr 3 8:30 pm U19B 2024 Albion 1 RM Pride 06B 16 Coquitlam Classics 06B 0 Apr 4 6:00 pm U13B 2024 CAP 2 Cloverdale Fury 12B 1 RM Pride 11B 17 Apr 4 6:00 pm U17B 2024 Yorkson 3 North Langley Xtreme 08B 12 Cloverdale Fury 08B 5 Apr 4 6:00 pm U17B 2024 Hawthorne 1 Delta Inferno 08B 8 Vancouver Wildcats 07B 4 Apr 4 6:15 pm U13B 2024 Sunnyside #2 SSWR Thunder 11B 6 Abbotsford Outlaws 11B 11 Apr 4 6:15 pm U17B 2024 Sunnyside #5 SSWR Thunder 07 Langley Xtreme 07 Apr 4 6:15 pm U15A 2024 Softball City 1 WR Renegades 10 0 RM Pride 09A 8 Apr 4 6:30 pm U13B 2024 Ellwood 1 Abbotsford Outlaws 12B 5 Surrey Storm 11B 12 Apr 4 6:30 pm U15A 2024 McClughan EAST NL Fusion 09 MacDonald 6 Richmond Islanders 09A 2 Apr 4 6:30 pm U15A 2024 Noel Booth NC Langley Fusion 10 1 WR Renegades 09 4 Apr 4 6:30 pm U15A 2024 Albion 1 RM Pride 10A 0 TriCity Titans U15A 9 Apr 4 6:30 pm U15A 2024 Ellwood 2 Abbotsford Outlaws 09A 4 NL Fusion 09 Appleton 7 Apr 4 6:30 pm U15A 2024 CAP 3 Cloverdale Fury 10A 6 North Shore Stars U15A 0 Apr 4 6:30 pm U13B 2024 Evergreen TriCity Titians U13B (Gallo) 12 Delta Inferno 12B 13 Apr 4 6:30 pm U13B 2024 McCartney 1 North Shore Stars 11B 14 Burnaby Oakeys U13B 1 Apr 4 6:30 pm U17B 2024 London 2 Richmond Islanders 07B 3 North Shore Stars U17B 10 Apr 4 6:30 pm U13B 2024 McLean 1 PoCo Ravens U13B 13 North Shore Stars 12B 10 Apr 4 6:30 pm U17B 2024 Gates 1 PoCo Ravens U17B 16 RM Pride 07B 9 Apr 4 6:30 pm U13B 2024 Albion 4 RM Pride 12B 7 Cloverdale Fury 11B 13 Apr 4 6:30 pm U17B 2024 CAP 4 Cloverdale Fury 07B 10 Abbotsford Outlaws 07B 4 Apr 4 6:30 pm U13B 2024 London 3 Richmond Islanders 11B 13 Vancouver Wildcats 12B 7 Apr 4 6:30 pm U17B 2024 Squint Lake 1 Burnaby Oakeys U17B 4 Delta Inferno 07B 3 Apr 4 6:30 pm U13B 2024 Moody 2 New West Reign 11B 0 TriCity Titans U13B (Nguyen) 15 Apr 4 6:30 pm U13B 2024 Townsend 4 Chilliwack Impact U13B 5 North Langley Xtreme 11B 10 Apr 4 6:30 pm U13B 2024 McClughan WEST North Langley Xtreme 12B 11 SSWR Thunder 12B 0 Apr 4 8:30 pm U17B 2024 Albion 1 RM Pride 08B 7 Coquitlam Classics 08B 11 Apr 4 8:30 pm U17B 2024 Ellwood 1 Abbotsford Outlaws 08B 9 TriCity Titans U17B 2 Apr 8 6:00 pm U15B 2024 Hawthorne 1 Delta Inferno 09B Rain Langley Xtreme 10B Out Apr 8 6:00 pm U15B 2024 CAP 1 Cloverdale Fury 09B SSWR Thunder 09 Apr 8 6:00 pm U15B 2024 Cedar TriCity Titans U15B 4 Fleetwood Force U15B 8 Apr 8 6:00 pm U13A 2024 Yorkson 3 FV Fusion 12 RM Pride 11A Apr 8 Postponed U17A 2024 North Delta 3 Delta Inferno 08A WR Renegades 07A Apr 8 Postponed U13A 2024 CAP 2 Cloverdale Fury 12A TriCity Titans U13A Apr 8 Postponed U13A 2024 Hawthorne D2 Delta Inferno 11A WR Renegades 11 Apr 8 6:00 pm U11R 2024 Hawthorne D3 Delta Inferno 2013 Surrey Storm U11 Apr 8 6:15 pm U15B 2024 Noel Booth SW Langley Xtreme 09B Rain Delta Inferno 10B Out Apr 8 6:15 pm U15B 2024 Trafalgar 2 Vancouver Wildcats 10B Burnaby Oakeys (Hirakida) Apr 8 6:15 pm U15B 2024 Sunnyside #1 SSWR Thunder 10 North Shore Stars 15B Apr 8 6:15 pm U11R 2024 Peace Arch SSWR Thunder 2013 10 TriCity Titans Short 4 Apr 8 Canceled U19B 2024 Sunnyside #5 SSWR Thunder 05 Surrey Storm U19B Apr 8 Postponed U11R 2024 McCartney #2 North Shore Stars U11R Delta Inferno 2014 Apr 8 6:30 pm U11R 2024 Terry Fox TriCity Titans Clewlow 7 Chilliwack Impact U11R 2 Apr 8 Postponed U11R 2024 Albion 2 RM Pride 14 9 Coquitlam Chaos U11R 9 Apr 8 6:30 pm U11R 2024 Dorothy Peacock Upper NL Lightning 2014 Cloverdale Fury 2013 Apr 8 Canceled U11R 2024 London 4 Richmond Islanders U11R NL Lightning 2013 Apr 8 Canceled U11R 2024 Ellwood 2 AMFA Outlaws Rick RM Pride 13 Apr 8 6:30 pm U11R 2024 Denny Ross Langley Wild Bryant 12 TriCity Titans Anzinger 4 Apr 8 6:30 pm U15B 2024 London 2 Richmond Islanders 10B RM Pride 09B Apr 8 Canceled U15B 2024 Squint Lake 1 Burnaby Oakeys (Hoo) Abbotsford Outlaws 09B Apr 8 Canceled U11R 2024 Moody 2 New West Reign U11R Langley Wild McRae Apr 8 6:30 pm U15B 2024 Albion 1 RM Pride 10B (Firth) Cloverdale Fury 10B Apr 8 6:30 pm U15B 2024 Mundy 5 Coquitlam Classics 09B 8 Vancouver Wildcats 09B 5 Apr 8 6:30 pm U15B 2024 Gates 1 PoCo Ravens U15B RM Pride 10B (McPherson) Apr 8 6:30 pm U13A 2024 Albion 4 RM Pride 12A Langley Fusion 11 Apr 8 6:30 pm U15B 2024 Ellwood 1 Abbotsford Outlaws 10B RAIN Surrey Storm 09B RAIN Apr 8 6:30 pm U19B 2024 Noel Booth NC Langley Xtreme 06 Vancouver Wildcats 05B Apr 8 8:00 pm U17A 2024 Yorkson 3 NL Fusion 07 Langley Fusion 08 Apr 8 Canceled U19B 2024 North Delta 3 Delta Inferno 06B SSWR Thunder 06 Apr 8 8:15 pm U17A 2024 CAP 2 Cloverdale Fury 08A TriCity Titans 17A Apr 8 8:15 pm U19B 2024 CAP 1 Cloverdale Fury 06B Langley Xtreme 05B Apr 8 Canceled U19B 2024 Albion 1 RM Pride 06B Richmond Islanders 05B Apr 8 Postponed U19B 2024 Mundy 5 Coquitlam Classics 06B Cloverdale Fury 05B Apr 9 6:00 pm U17B 2024 Trafalgar 2 Vancouver Wildcats 07B 5 Richmond Islanders 08B 4 Apr 9 6:00 pm U13B 2024 CAP 2 Cloverdale Fury 11B 20 New West Reign 11B 6 Apr 9 6:00 pm U13B 2024 Hawthorne 2 Delta Inferno 12B 12 Cloverdale Fury 12B 2 Apr 9 6:00 pm U15A 2024 Yorkson 3 NL Fusion 09 Appleton 15 WR Renegades 10 0 Apr 9 6:00 pm U17B 2024 North Delta 3 Delta Inferno 07B PoCo Ravens U17B Apr 9 6:15 pm U13B 2024 Sunnyside #2 SSWR Thunder 12B 7 Abbotsford Outlaws 12B 10 Apr 9 6:15 pm U15A 2024 Softball City 1 WR Renegades 09 7 North Shore Stars U15A 1 Apr 9 6:30 pm U17B 2024 McCartney 1 North Shore Stars U17B 12 Burnaby Oakeys U17B 0 Apr 9 6:30 pm U17B 2024 Mundy 5 Coquitlam Classics 08B 6 Delta Inferno 08B 5 Apr 9 6:30 pm U17B 2024 Cedar TriCity Titans U17B 18 RM Pride 08B 5 Apr 9 6:30 pm U13B 2024 Sullivan 2 Surrey Storm 11B 15 RM Pride 12B 9 Apr 9 6:30 pm U17B 2024 Noel Booth NC Langley Xtreme 07 North Langley Xtreme 08B Apr 9 6:30 pm U13B 2024 Squint Lake 1 Burnaby Oakeys U13B 4 Vancouver Wildcats 11B 17 Apr 9 6:30 pm U13B 2024 London 3 Richmond Islanders 11B 8 PoCo Ravens U13B 4 Apr 9 6:30 pm U13B 2024 McCartney #2 North Shore Stars 12B 12 TriCity Titians U13B (Gallo) 10 Apr 9 6:30 pm U15A 2024 CAP 3 Cloverdale Fury 10A 7 NL Fusion 09 MacDonald 11 Apr 9 6:30 pm U13B 2024 Albion 4 RM Pride 11B 9 SSWR Thunder 11B 5 Apr 9 6:30 pm U15A 2024 London 1 Richmond Islanders 09A 3 Abbotsford Outlaws 09A 1 Apr 9 6:30 pm U13B 2024 Ellwood 1 Abbotsford Outlaws 11B 9 Chilliwack Impact U13B 8 Apr 9 6:30 pm U15A 2024 Denny Ross Langley Fusion 10 16 RM Pride 10A 2 Apr 9 6:30 pm U13B 2024 McClughan EAST North Langley Xtreme 11B 4 North Langley Xtreme 12B 3 Apr 9 6:30 pm U15A 2024 Albion 1 RM Pride 09A 1 TriCity Titans U15A 0 Apr 9 6:30 pm U13B 2024 Evergreen TriCity Titans U13B (Nguyen) 6 North Shore Stars 11B 0 Apr 9 6:30 pm U17A 2024 Sullivan 1 Surrey Storm 06A 2 Cloverdale Fury 07A 4 Apr 9 8:00 pm U17A 2024 Yorkson 3 NL Fusion 06 Cloverdale Fury 08A Apr 9 8:15 pm U17B 2024 CAP 2 Cloverdale Fury 08B 9 Abbotsford Outlaws 08B 9 Apr 9 8:30 pm U17B 2024 Albion 1 RM Pride 07B 0 Cloverdale Fury 07B 4 Apr 9 8:30 pm U17B 2024 Ellwood 1 Abbotsford Outlaws 07B 11 SSWR Thunder 07 5 Apr 10 6:00 pm U19B 2024 Yorkson 3 Langley Xtreme 06 7 Delta Inferno 06B 0 Apr 10 6:00 pm U11R 2024 North Delta D7 Delta Inferno 2013 Chilliwack Impact U11R Apr 10 6:00 pm U11R 2024 CAP 1 Cloverdale Fury 2013 10 North Shore Stars U11R 9 Apr 10 6:00 pm U13A 2024 North Delta 1 Delta Inferno 12A 9 FV Fusion 12 9 Apr 10 6:00 pm U15B 2024 Cedar TriCity Titans U15B 10 Vancouver Wildcats 09B 4 Apr 10 6:00 pm U15B 2024 Hawthorne 1 Delta Inferno 10B 2 Cloverdale Fury 09B 11 Apr 10 6:15 pm U15B 2024 Sullivan 2 Surrey Storm 09B 4 SSWR Thunder 09 11 Apr 10 6:15 pm U15B 2024 Sunnyside #1 SSWR Thunder 10 Abbotsford Outlaws 10B Apr 10 6:15 pm U19B 2024 Sunnyside #5 SSWR Thunder 06 5 RM Rage 05B 7 Apr 10 6:15 pm U11R 2024 Peace Arch SSWR Thunder 2013 7 New West Reign U11R 4 Apr 10 6:15 pm U13A 2024 Softball City 1 WR Renegades 11 10 Cloverdale Fury 11A 1 Apr 10 6:15 pm U15B 2024 Trafalgar 2 Vancouver Wildcats 10B 6 Burnaby Oakeys (Hoo) 16 Apr 10 6:30 pm U13A 2024 Evergreen TriCity Titans U13A 2 WR Renegades 12 6 Apr 10 6:30 pm U13A 2024 Albion 4 RM Pride 11A RM Pride 12A Apr 10 6:30 pm U15B 2024 Albion 1 RM Pride 10B (Firth) 1 RM Pride 09B 16 Apr 10 6:30 pm U15B 2024 Fleetwood 1 Fleetwood Force U15B 8 North Shore Stars 15B 4 Apr 10 6:30 pm U15B 2024 Ellwood 2 Abbotsford Outlaws 09B 9 RM Pride 10B (McPherson) 4 Apr 10 6:30 pm U19B 2024 London 1 Richmond Islanders 05B Langley Xtreme 05B Apr 10 6:30 pm U15B 2024 CAP 3 Cloverdale Fury 10B 6 Delta Inferno 09B 5 Apr 10 6:30 pm U19B 2024 Sullivan 3 Surrey Storm U19B 1 Coquitlam Classics 06B 8 Apr 10 6:30 pm U11R 2024 Ellwood 1 AMFA Outlaws Rick 15 Delta Inferno 2014 0 Apr 10 6:30 pm U15B 2024 Denny Ross Langley Xtreme 09B 10 PoCo Ravens U15B 0 Apr 10 6:30 pm U11R 2024 James Hill Langley Wild Bryant 11 Surrey Storm U11 7 Apr 10 6:30 pm U11R 2024 Mundy 2 Coquitlam Chaos U11R 15 Richmond Islanders U11R 5 Apr 10 6:30 pm U15B 2024 London 2 Richmond Islanders 10B 5 Coquitlam Classics 09B 4 Apr 10 6:30 pm U15B 2024 Squint Lake 2 Burnaby Oakeys (Hirakida) 1 Langley Xtreme 10B 11 Apr 10 6:30 pm U11R 2024 Terry Fox TriCity Titans Clewlow 7 RM Pride 13 14 Apr 10 6:30 pm U11R 2024 Dorothy Peacock Upper NL Lightning 2013 6 Langley Wild McRae 16 Apr 10 6:30 pm U11R 2024 Aggie TriCity Titans Anzinger 5 NL Lightning 2014 2 Apr 10 6:30 pm U11R 2024 Albion 2 RM Pride 14 14 TriCity Titans Short 12 Apr 10 6:30 pm U13A 2024 Noel Booth SW Langley Fusion 11 16 Delta Inferno 11A 3 Apr 10 8:00 pm U17A 2024 Cedar TriCity Titans 17A 7 WR Renegades 08 0 Apr 10 8:00 pm U17A 2024 Yorkson 3 Langley Fusion 08 7 Delta Inferno 08A 2 Apr 10 8:15 pm U19B 2024 CAP 1 Cloverdale Fury 05B 5 Vancouver Wildcats 05B 9 Apr 10 8:30 pm U17A 2024 Ellwood 1 Abbotsford Outlaws 07A NL Fusion 06 Apr 10 8:30 pm U19B 2024 Albion 1 RM Pride 06B 15 SSWR Thunder 05 1 Apr 10 8:30 pm U17A 2024 Softball City 1 WR Renegades 07A 7 Cloverdale Fury 07A 5 Apr 11 Postponed U17B 2024 North Delta 3 Delta Inferno 08B TriCity Titans U17B Apr 11 Postponed U15A 2024 Yorkson 3 NL Fusion 09 MacDonald North Shore Stars U15A Apr 11 Postponed U13B 2024 CAP 2 Cloverdale Fury 12B Cloverdale Fury 11B Apr 11 Canceled U13B 2024 Trafalgar 2 Vancouver Wildcats 11B TriCity Titans U13B (Nguyen) Apr 11 6:15 pm U17B 2024 Sunnyside #5 SSWR Thunder 07 RM Pride 07B Apr 11 6:15 pm U15A 2024 Softball City 1 WR Renegades 10 Langley Fusion 10 Apr 11 Postponed U13B 2024 Sunnyside #2 SSWR Thunder 11B Delta Inferno 12B Apr 11 Postponed U15A 2024 Ellwood 1 Abbotsford Outlaws 09A RM Pride 09A Apr 11 6:30 pm U13B 2024 McClughan EAST North Langley Xtreme 12B 1 Abbotsford Outlaws 11B 13 Apr 11 6:30 pm U17A 2024 CAP 2 Cloverdale Fury 06A NL Fusion 07 Apr 11 Canceled U13B 2024 Ellwood 2 Abbotsford Outlaws 12B North Langley Xtreme 11B Apr 11 6:30 pm U13B 2024 Albion 4 RM Pride 12B 14 SSWR Thunder 12B 10 Apr 11 Canceled U13B 2024 McCartney 1 North Shore Stars 11B 11 North Shore Stars 12B 1 Apr 11 6:30 pm U13B 2024 McLean 1 PoCo Ravens U13B Vancouver Wildcats 12B Apr 11 6:30 pm U13B 2024 Townsend 4 Chilliwack Impact U13B 5 RM Pride 11B 10 Apr 11 6:30 pm U17B 2024 London 2 Richmond Islanders 08B 3 Coquitlam Classics 08B 7 Apr 11 6:30 pm U17B 2024 CAP 4 Cloverdale Fury 07B 4 Delta Inferno 07B 2 Apr 11 6:30 pm U17B 2024 Squint Lake 1 Burnaby Oakeys U17B Richmond Islanders 07B Apr 11 Canceled U15A 2024 London 1 Richmond Islanders 09A TriCity Titans U15A Apr 11 6:30 pm U17B 2024 Gates 1 PoCo Ravens U17B North Shore Stars U17B Apr 11 6:30 pm U15A 2024 Albion 1 RM Pride 10A WR Renegades 09 Apr 11 6:30 pm U15A 2024 CAP 3 Cloverdale Fury 10A NL Fusion 09 Appleton Apr 11 8:00 pm U17B 2024 Yorkson 3 North Langley Xtreme 08B Abbotsford Outlaws 07B Apr 11 8:30 pm U17B 2024 Albion 1 RM Pride 08B Cloverdale Fury 08B Apr 11 8:30 pm U17B 2024 Ellwood 1 Abbotsford Outlaws 08B 3 Langley Xtreme 07 0 Apr 15 6:00 pm U13A 2024 Yorkson 3 FV Fusion 12 9 TriCity Titans U13A 8 Apr 15 6:00 pm U13A 2024 North Delta 1 Delta Inferno 11A 5 RM Pride 11A 5 Apr 15 6:00 pm U17A 2024 North Delta 3 Delta Inferno 08A 2 Abbotsford Outlaws 07A 3 Apr 15 6:00 pm U11R 2024 Hawthorne D3 Delta Inferno 2014 10 Surrey Storm U11 13 Apr 15 6:00 pm U15B 2024 Hawthorne 1 Delta Inferno 10B 1 Cloverdale Fury 10B 10 Apr 15 6:00 pm U17C 2024 North Delta 2 Delta U17C (Magnussen) RM Mad Dogs U17C Apr 15 6:00 pm U15B 2024 CAP 2 Cloverdale Fury 09B 16 Surrey Storm 09B 2 Apr 15 6:00 pm U11R 2024 CAP 1 Cloverdale Fury 2013 8 Chilliwack Impact U11R 5 Apr 15 6:15 pm U13A 2024 Softball City 1 WR Renegades 12 8 Cloverdale Fury 12A 7 Apr 15 6:15 pm U11R 2024 Peace Arch SSWR Thunder 2013 10 RM Pride 14 4 Apr 15 6:15 pm U15B 2024 Noel Booth SW Langley Xtreme 10B 1 Delta Inferno 09B 7 Apr 15 6:15 pm U15B 2024 McCartney 1 North Shore Stars 15B 5 Coquitlam Classics 09B 11 Apr 15 6:15 pm U15B 2024 Trafalgar 2 Vancouver Wildcats 09B RM Pride 10B (Firth) Apr 15 6:15 pm U15B 2024 Sunnyside #5 SSWR Thunder 10 8 Burnaby Oakeys (Hoo) 20 Apr 15 6:30 pm U17C 2024 Terry Hughes New West Royals U17C Langley Bulldogs Apr 15 6:30 pm U11R 2024 Ellwood 2 AMFA Outlaws Rick 6 Delta Inferno 2013 6 Apr 15 6:30 pm U15B 2024 Albion 1 RM Pride 09B 3 Abbotsford Outlaws 09B 4 Apr 15 6:30 pm U11R 2024 Terry Fox TriCity Titans Anzinger 5 Langley Wild Bryant 16 Apr 15 6:30 pm U15B 2024 Fleetwood 1 Fleetwood Force U15B 0 Langley Xtreme 09B 4 Apr 15 6:30 pm U15B 2024 Albion 4 RM Pride 10B (McPherson) 12 TriCity Titans U15B 2 Apr 15 6:30 pm U11R 2024 Dorothy Peacock Upper NL Lightning 2014 8 Coquitlam Chaos U11R 12 Apr 15 6:30 pm U15B 2024 Squint Lake 2 Burnaby Oakeys (Hirakida) 3 SSWR Thunder 09 14 Apr 15 6:30 pm U15B 2024 Gates 1 PoCo Ravens U15B 2 Vancouver Wildcats 10B 1 Apr 15 6:30 pm U13A 2024 CAP 3 Cloverdale Fury 11A 0 Langley Fusion 11 12 Apr 15 6:30 pm U13A 2024 Albion 2 RM Pride 12A Delta Inferno 12A Apr 15 Canceled U19B 2024 Noel Booth NW Langley Xtreme 05B RM Pride 06B Apr 15 6:30 pm U19B 2024 London 1 Richmond Islanders 05B 4 SSWR Thunder 06 6 Apr 15 6:30 pm U19B 2024 Sullivan 3 Surrey Storm U19B 0 Cloverdale Fury 05B 10 Apr 15 6:30 pm U17C 2024 Fleetwood 4 Fleetwood Rebels AMFA 3 (Trydal) Apr 15 6:30 pm U17C 2024 Townsend #3 Chilliwack Wildin Vancouver U17C Apr 15 6:30 pm U11R 2024 London 4 Richmond Islanders U11R North Shore Stars U11R Apr 15 6:30 pm U17C 2024 Mundy 5 Coquitlam Misfits RM Blazers U17C Apr 15 6:30 pm U11R 2024 Moody 2 New West Reign U11R 12 NL Lightning 2013 7 Apr 15 6:30 pm U17C 2024 McCartney #2 North Shore Angels North Langley U17C (Benson) Apr 15 6:30 pm U11R 2024 Albion 5 RM Pride 13 11 TriCity Titans Clewlow 5 Apr 15 6:30 pm U17C 2024 Noel Booth SC Langley Bomb Squad North Shore Devils Apr 15 6:30 pm U11R 2024 Denny Ross Langley Wild McRae 9 TriCity Titans Short 13 Apr 15 6:30 pm U15B 2024 Ellwood 1 Abbotsford Outlaws 10B 5 Richmond Islanders 10B 8 Apr 15 8:00 pm U17A 2024 Yorkson 3 NL Fusion 07 11 TriCity Titans 17A 1 Apr 15 8:15 pm U17A 2024 CAP 2 Cloverdale Fury 07A 4 Langley Fusion 08 1 Apr 15 8:15 pm U19B 2024 North Delta 3 Delta Inferno 06B 6 Vancouver Wildcats 05B 7 Apr 15 8:15 pm U19B 2024 CAP 1 Cloverdale Fury 06B 2 Langley Xtreme 06 15 Apr 15 8:30 pm U17C 2024 Telosky 3 RM Warriors U17C Coquitlam Baseburners Apr 15 8:30 pm U17C 2024 Ellwood 1 AMFA 2 (Gibson) 4 Fleetwood Lightning 19 Apr 15 8:30 pm U17A 2024 Softball City 1 WR Renegades 08 4 Cloverdale Fury 08A 3 Apr 15 8:30 pm U17C 2024 Albion 4 RM Dynamite U17C Delta U17C (White) Apr 15 8:30 pm U19B 2024 Albion 1 RM Rage 05B 7 Coquitlam Classics 06B 8 Apr 16 6:00 pm U15A 2024 Cedar 1 TriCity Titans U15A 4 NL Fusion 09 MacDonald 7 Apr 16 6:00 pm U15A 2024 Yorkson 3 NL Fusion 09 Appleton 1 WR Renegades 09 4 Apr 16 6:00 pm U13B 2024 CAP 2 Cloverdale Fury 11B 11 Vancouver Wildcats 11B 8 Apr 16 6:00 pm U13B 2024 Trafalgar 2 Vancouver Wildcats 12B 15 TriCity Titians U13B (Gallo) 12 Apr 16 6:00 pm U13B 2024 North Delta 6 Delta Inferno 12B 12 Chilliwack Impact U13B 19 Apr 16 6:00 pm U15C 2024 North Delta 2 Delta U15C (Kolisnek) Cloverdale U15C (Granewall) Apr 16 6:00 pm U15C 2024 Hawthorne 1 Delta U15C (McLellan) SSWR Furness Apr 16 6:00 pm U15C 2024 Hawthorne 2 Delta U15C (Lafond) Delta U15C (Block) Apr 16 6:15 pm U15A 2024 Softball City 1 WR Renegades 10 6 Abbotsford Outlaws 09A 17 Apr 16 6:15 pm U13B 2024 Sunnyside #2 SSWR Thunder 12B 8 New West Reign 11B 16 Apr 16 6:30 pm U15C 2024 Mill Lake AMFA U15C (Kevin) RM Royals U15C Apr 16 6:30 pm U13B 2024 McCartney #2 North Shore Stars 12B 3 SSWR Thunder 11B 9 Apr 16 6:30 pm U15C 2024 Townsend #3 Chilliwack Chaos 13 North Langley U15C (McDonald) 2 Apr 16 6:30 pm U13B 2024 Albion 4 RM Pride 11B 12 North Langley Xtreme 12B 7 Apr 16 6:30 pm U17B 2024 McCartney 1 North Shore Stars U17B 10 Cloverdale Fury 07B 8 Apr 16 6:30 pm U15C 2024 PMAP 6 RM Thunder U15C North Shore Blue Jays Apr 16 6:30 pm U13B 2024 Ellwood 1 Abbotsford Outlaws 11B 20 Abbotsford Outlaws 12B 3 Apr 16 6:30 pm U17B 2024 Mundy 5 Coquitlam Classics 08B 15 Vancouver Wildcats 07B 6 Apr 16 6:30 pm U15C 2024 Ellwood 2 AMFA U15C (Darcy) New West Royals U15C Apr 16 6:30 pm U17B 2024 London 2 Richmond Islanders 07B 11 PoCo Ravens U17B 3 Apr 16 6:30 pm U15C 2024 Fleetwood 1 Fleetwood Marvels AMFA U15C (Ben) Apr 16 6:30 pm U15A 2024 Noel Booth SW Langley Fusion 10 4 Cloverdale Fury 10A 12 Apr 16 6:30 pm U17B 2024 Noel Booth NW Langley Xtreme 07 RM Pride 08B Apr 16 6:30 pm U15C 2024 Trafalgar 1 Vancouver U15C Hurricanes Vancouver U15C (Brewer) Apr 16 6:30 pm U15A 2024 Albion 1 RM Pride 10A 4 North Shore Stars U15A 5 Apr 16 6:30 pm U15C 2024 Dorothy Peacock Lower North Langley U15C (Vaissade) Langley U15C (Schenk) Apr 16 6:30 pm U20C 2024 McCartney 3 North Shore Hurricanes RM Stealers U20C Apr 16 6:30 pm U15C 2024 London 4 Richmond Rapids North Shore Fireballers Apr 16 6:30 pm U20C 2024 Noel Booth NC Langley Flames PoCo U20C Apr 16 6:30 pm U15C 2024 Gates 1 PoCo U15C Delta U15C (Simpson) Apr 16 6:30 pm U20C 2024 Moody Park 1 New West Royals U20C 0 Chilliwack Force 15 Apr 16 6:30 pm U15C 2024 Noel Booth SC Langley U15C (Maione) 8 Chilliwack Mayhem 7 Apr 16 6:30 pm U20C 2024 McClughan w North Langley U20C (Sitter) Burnaby Oakeys U20C Apr 16 6:30 pm U15C 2024 Denny Ross Langley U15C Tigers Coquitlam Rockets Apr 16 6:30 pm U15C 2024 Albion 2 RM Warriors U15C Delta U15C (Sjoberg) Apr 16 6:30 pm U13B 2024 Evergreen TriCity Titans U13B (Nguyen) 13 Burnaby Oakeys U13B 3 Apr 16 6:30 pm U13B 2024 McClughan EAST North Langley Xtreme 11B 13 RM Pride 12B 2 Apr 16 6:30 pm U13B 2024 Sullivan 2 Surrey Storm 11B 5 North Shore Stars 11B 9 Apr 16 6:30 pm U13B 2024 London 3 Richmond Islanders 11B 10 Cloverdale Fury 12B 1 Apr 16 8:00 pm U17B 2024 Cedar TriCity Titans U17B 4 Richmond Islanders 08B 9 Apr 16 8:15 pm U17B 2024 North Delta 3 Delta Inferno 07B 15 SSWR Thunder 07 1 Apr 16 8:15 pm U17B 2024 CAP 2 Cloverdale Fury 08B 2 Delta Inferno 08B 5 Apr 16 8:30 pm U15A 2024 London 1 Richmond Islanders 09A 1 RM Pride 09A 0 Apr 16 8:30 pm U17A 2024 Softball City 1 WR Renegades 06A WR Renegades 07A Apr 16 8:30 pm U17B 2024 Albion 1 RM Pride 07B 11 North Langley Xtreme 08B 1 Apr 16 8:30 pm U17B 2024 Ellwood 1 Abbotsford Outlaws 07B 6 Abbotsford Outlaws 08B 3 Apr 16 8:30 pm U20C 2024 Albion 4 RM Fireballs U20C Coquitlam Fusion Apr 16 8:30 pm U20C 2024 Telosky 3 RM Chaos U20C Vancouver U20C Apr 17 6:00 pm U11R 2024 North Delta D7 Delta Inferno 2013 6 New West Reign U11R 7 Apr 17 6:00 pm U17C 2024 North Delta 1 Delta U17C (White) RM Warriors U17C Apr 17 6:00 pm U15B 2024 North Delta 3 Delta Inferno 10B 5 Fleetwood Force U15B 5 Apr 17 6:00 pm U15B 2024 CAP 1 Cloverdale Fury 09B 10 Langley Xtreme 10B 5 Apr 17 6:00 pm U13A 2024 Hawthorne D2 Delta Inferno 12A 3 Delta Inferno 11A 14 Apr 17 6:00 pm U17A 2024 CAP 2 Cloverdale Fury 08A NL Fusion 07 Apr 17 6:00 pm U19B 2024 Yorkson 3 Langley Xtreme 05B 11 Coquitlam Classics 06B 7 Apr 17 6:15 pm U19B 2024 Sunnyside #5 SSWR Thunder 06 9 Cloverdale Fury 05B 6 Apr 17 6:15 pm U15B 2024 Sunnyside #1 SSWR Thunder 10 0 RM Pride 10B (McPherson) 24 Apr 17 6:15 pm U15B 2024 Trafalgar 2 Vancouver Wildcats 09B Vancouver Wildcats 10B Apr 17 6:15 pm U15B 2024 McCartney 1 North Shore Stars 15B Burnaby Oakeys (Hirakida) Apr 17 6:30 pm U15B 2024 London 2 Richmond Islanders 10B 15 Surrey Storm 09B 7 Apr 17 6:30 pm U19B 2024 London 1 Richmond Islanders 05B 0 RM Pride 06B 4 Apr 17 6:30 pm U19B 2024 Sullivan 3 Surrey Storm U19B 1 Vancouver Wildcats 05B 12 Apr 17 6:30 pm U11R 2024 Mundy 5 Coquitlam Chaos U11R 13 RM Pride 13 8 Apr 17 6:30 pm U17C 2024 Fleetwood 1 Fleetwood Lightning Chilliwack Wildin Apr 17 6:30 pm U11R 2024 Ellwood 2 AMFA Outlaws Rick 10 TriCity Titans Anzinger 8 Apr 17 6:30 pm U17C 2024 Noel Booth NC Langley Bulldogs RM Dynamite U17C Apr 17 6:30 pm U11R 2024 Dorothy Peacock Upper NL Lightning 2014 NL Lightning 2013 Apr 17 6:30 pm U17C 2024 McClughan E North Langley U17C (Benson) New West Royals U17C Apr 17 6:30 pm U11R 2024 James Hill Langley Wild Bryant 16 Cloverdale Fury 2013 5 Apr 17 6:30 pm U17C 2024 McCartney 3 North Shore Devils North Shore Angels Apr 17 6:30 pm U11R 2024 London 4 Richmond Islanders U11R 8 SSWR Thunder 2013 15 Apr 17 6:30 pm U13A 2024 CAP 3 Cloverdale Fury 12A 3 FV Fusion 12 16 Apr 17 6:30 pm U17C 2024 Trafalgar 1 Vancouver U17C Coquitlam Misfits Apr 17 6:30 pm U11R 2024 Albion 5 RM Pride 14 12 TriCity Titans Clewlow 7 Apr 17 6:30 pm U13A 2024 Evergreen TriCity Titans U13A 7 RM Pride 12A 9 Apr 17 6:30 pm U17C 2024 Mundy 1 Coquitlam Baseburners Fleetwood Rebels Apr 17 6:30 pm U13A 2024 Albion 2 RM Pride 11A Cloverdale Fury 11A Apr 17 6:30 pm U15B 2024 Albion 4 RM Pride 10B (Firth) Abbotsford Outlaws 10B Apr 17 6:30 pm U11R 2024 McCartney #2 North Shore Stars U11R 12 Surrey Storm U11 8 Apr 17 6:30 pm U13A 2024 Noel Booth SW Langley Fusion 11 14 WR Renegades 11 9 Apr 17 6:30 pm U15B 2024 Ellwood 1 Abbotsford Outlaws 09B 10 Cloverdale Fury 10B 10 Apr 17 6:30 pm U17A 2024 Cedar TriCity Titans 17A 3 WR Renegades 06A 8 Apr 17 6:30 pm U11R 2024 Townsend 4 Chilliwack Impact U11R 13 Langley Wild McRae 16 Apr 17 6:30 pm U15B 2024 Squint Lake 1 Burnaby Oakeys (Hoo) 8 SSWR Thunder 09 11 Apr 17 6:30 pm U11R 2024 Terry Fox TriCity Titans Short 13 Delta Inferno 2014 5 Apr 17 6:30 pm U15B 2024 Albion 1 RM Pride 09B 9 Delta Inferno 09B 5 Apr 17 6:30 pm U15B 2024 Denny Ross Langley Xtreme 09B 3 TriCity Titans U15B 6 Apr 17 6:30 pm U15B 2024 Gates 1 PoCo Ravens U15B 3 Coquitlam Classics 09B 10 Apr 17 8:00 pm U17A 2024 Yorkson 3 Langley Fusion 08 4 WR Renegades 07A 5 Apr 17 8:15 pm U19B 2024 CAP 1 Cloverdale Fury 06B 19 SSWR Thunder 05 0 Apr 17 8:30 pm U19B 2024 Albion 1 RM Rage 05B Langley Xtreme 06 Apr 17 Postponed U17A 2024 Softball City 1 WR Renegades 08 Surrey Storm 06A Apr 17 8:30 pm U17A 2024 Ellwood 1 Abbotsford Outlaws 07A 0 Cloverdale Fury 07A 7 Apr 17 8:30 pm U17C 2024 Albion 4 RM Blazers U17C Delta U17C (Magnussen) Apr 17 8:30 pm U17C 2024 Ellwood 2 AMFA 3 (Trydal) AMFA (Colleen) Apr 17 8:30 pm U17C 2024 Albion 1 RM Mad Dogs U17C Langley Bomb Squad Apr 18 6:00 pm U13B 2024 CAP 2 Cloverdale Fury 12B 9 North Shore Stars 12B 7 Apr 18 6:00 pm U13B 2024 Trafalgar 1 Vancouver Wildcats 11B 11 Surrey Storm 11B 14 Apr 18 Postponed U17B 2024 Trafalgar 2 Vancouver Wildcats 07B TriCity Titans U17B Apr 18 6:00 pm U17B 2024 Yorkson 3 North Langley Xtreme 08B 0 Delta Inferno 07B 9 Apr 18 6:00 pm U15C 2024 North Delta 1 Delta U15C (McLellan) North Langley U15C (Vaissade) Apr 18 6:00 pm U15C 2024 Hawthorne 2 Delta U15C (Lafond) RM Thunder U15C Apr 18 6:00 pm U15C 2024 Hawthorne 1 Delta U15C (Sjoberg) Delta U15C (Simpson) Apr 18 6:15 pm U13B 2024 Sunnyside #2 SSWR Thunder 11B 7 Richmond Islanders 11B 7 Apr 18 6:15 pm U15A 2024 Softball City 1 WR Renegades 10 0 WR Renegades 09 15 Apr 18 6:15 pm U17B 2024 Sunnyside #5 SSWR Thunder 07 5 North Shore Stars U17B 7 Apr 18 6:30 pm U15C 2024 CAP #5 Cloverdale U15C (Granewall) Langley U15C Tigers Apr 18 6:30 pm U15C 2024 Albion 2 RM Royals U15C Fleetwood Marvels Apr 18 6:30 pm U15C 2024 Townsend #3 Chilliwack Chaos 13 Cloverdale U15C (Hume) 6 Apr 18 6:30 pm U15C 2024 Mundy 5 Coquitlam Rockets Delta U15C (Kolisnek) Apr 18 6:30 pm U13B 2024 Ellwood 1 Abbotsford Outlaws 12B 3 RM Pride 11B 8 Apr 18 6:30 pm U15C 2024 Brander Lower AMFA U15C (Ben) North Shore Fireballers Apr 18 6:30 pm U13B 2024 Albion 4 RM Pride 12B 3 Abbotsford Outlaws 11B 19 Apr 18 6:30 pm U15C 2024 Centennial D AMFA U15C (Kevin) Delta U15C (Block) Apr 18 6:30 pm U13B 2024 McCartney 1 North Shore Stars 11B 14 SSWR Thunder 12B 0 Apr 18 6:30 pm U15C 2024 Dorothy Peacock Lower North Langley U15C (McDonald) Vancouver U15C (Brewer) Apr 18 6:30 pm U13B 2024 Evergreen TriCity Titians U13B (Gallo) 4 PoCo Ravens U13B 12 Apr 18 6:30 pm U15C 2024 Hughes 5 New West Royals U15C 0 Chilliwack Mayhem 16 Apr 18 6:30 pm U13B 2024 Townsend 4 Chilliwack Impact U13B 0 TriCity Titans U13B (Nguyen) 16 Apr 18 6:30 pm U15C 2024 Carnarvan Vancouver U15C Hurricanes RM Warriors U15C Apr 18 6:30 pm U13B 2024 McClughan WEST North Langley Xtreme 12B 10 Delta Inferno 12B 12 Apr 18 6:30 pm U15A 2024 Ellwood 2 Abbotsford Outlaws 09A 4 Richmond Islanders 09A 2 Apr 18 6:30 pm U15C 2024 Noel Booth SC Langley U15C (Gerrard) North Shore Blue Jays Apr 18 6:30 pm U13B 2024 Squint Lake 1 Burnaby Oakeys U13B 4 Cloverdale Fury 11B 13 Apr 18 6:30 pm U15A 2024 CAP 3 Cloverdale Fury 10A 17 RM Pride 10A 2 Apr 18 6:30 pm U15C 2024 Noel Booth NC Langley U15C (Maione) AMFA U15C (Darcy) Apr 18 6:30 pm U13B 2024 Moody 2 New West Reign 11B 3 North Langley Xtreme 11B 15 Apr 18 6:30 pm U15A 2024 McClughan EAST NL Fusion 09 MacDonald 3 NL Fusion 09 Appleton 5 Apr 18 6:30 pm U15A 2024 Albion 1 RM Pride 09A 10 North Shore Stars U15A 0 Apr 18 6:30 pm U15A 2024 Cedar 1 TriCity Titans U15A 4 Langley Fusion 10 14 Apr 18 Postponed U17A 2024 CAP 2 Cloverdale Fury 06A Delta Inferno 08A Apr 18 6:30 pm U20C 2024 CAP4 Cloverdale Sapphires New West Royals U20C Apr 18 6:30 pm U17B 2024 Gates 1 PoCo Ravens U17B 9 Burnaby Oakeys U17B 2 Apr 18 6:30 pm U17B 2024 CAP 4 Cloverdale Fury 07B 12 Richmond Islanders 07B 3 Apr 18 6:30 pm U15C 2024 Gates #2 PoCo U15C SSWR Furness Apr 18 6:30 pm U17B 2024 London 2 Richmond Islanders 08B 12 Cloverdale Fury 08B 1 Apr 18 8:15 pm U17B 2024 North Delta 3 Delta Inferno 08B 8 Langley Xtreme 07 2 Apr 18 8:30 pm U20C 2024 Albion 4 RM Stealers U20C Vancouver U20C Apr 18 8:30 pm U20C 2024 Townsend #3 Chilliwack Force 15 Langley Flames 2 Apr 18 8:30 pm U17B 2024 Ellwood 1 Abbotsford Outlaws 08B 4 RM Pride 07B 3 Apr 18 8:30 pm U20C 2024 Mundy 5 Coquitlam Fusion North Shore Hurricanes Apr 18 8:30 pm U17B 2024 Albion 1 RM Pride 08B 5 Abbotsford Outlaws 07B 3 Apr 18 8:30 pm U20C 2024 Gates 1 PoCo U20C RM Fireballs U20C Apr 18 8:30 pm U20C 2024 Squint Lake 1 Burnaby Oakeys U20C North Langley U20C (Sitter) Apr 22 6:00 pm U15B 2024 CAP 1 Cloverdale Fury 09B 23 PoCo Ravens U15B 0 Apr 22 6:00 pm U13A 2024 Yorkson 3 FV Fusion 12 7 WR Renegades 12 6 Apr 22 6:00 pm U13A 2024 CAP 2 Cloverdale Fury 11A Delta Inferno 12A

Click Here to Advertise Here

Results

8:30 pm

RM Pride 07B vs Delta Inferno 08B

0 - 0

Abbotsford Outlaws 08B vs Delta Inferno 07B

8:30 pm

RM Fireballs U20C vs North Langley U20C (Sitter)

4 - 17

Burnaby Oakeys U20C vs Vancouver U20C

8:30 pm

RM Pride 07B vs Delta Inferno 08B (Copy)

Postponed

TriCity Titans U17B vs Abbotsford Outlaws 07B

Canceled

Surrey Storm 11B vs Vancouver Wildcats 11B

6:30 pm

North Langley Xtreme 11B vs Cloverdale Fury 12B

6:30 pm

RM Pride 12B vs New West Reign 11B

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 12B vs Chilliwack Impact U13B

6:30 pm

Vancouver Wildcats 12B vs TriCity Titans U13B (Nguyen)

Canceled

TriCity Titians U13B (Gallo) vs SSWR Thunder 12B

6:30 pm

Richmond Islanders 11B vs SSWR Thunder 11B

6:30 pm

North Shore Stars 11B vs PoCo Ravens U13B

6:30 pm

Burnaby Oakeys U13B vs North Shore Stars 12B

6:30 pm

NL Fusion 09 Appleton vs Richmond Islanders 09A

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 09A vs WR Renegades 09

6:30 pm

North Shore Stars U15A vs Langley Fusion 10

6:30 pm

RM Pride 09A vs Cloverdale Fury 10A

6:30 pm

TriCity Titans U15A vs NL Fusion 09 MacDonald

6:30 pm

Richmond Islanders 08B vs Cloverdale Fury 07B

6:30 pm

Cloverdale Fury 08B vs North Shore Stars U17B

6:30 pm

Burnaby Oakeys U17B vs SSWR Thunder 07

6:30 pm

Vancouver Wildcats 07B vs Coquitlam Classics 08B

6:30 pm

Langley Xtreme 07 vs Richmond Islanders 07B

6:30 pm

Langley Flames vs RM Chaos U20C

6:30 pm

Cloverdale Sapphires vs RM Stealers U20C

6:30 pm

PoCo U20C vs Coquitlam Fusion

6:30 pm

Chilliwack Mayhem vs AMFA U15C (Kevin)

6:30 pm

AMFA U15C (Darcy) vs RM Royals U15C

6:30 pm

Fleetwood Marvels vs Delta U15C (Lafond)

6:30 pm

Delta U15C (McLellan) vs Chilliwack Chaos

6:30 pm

Richmond Rapids vs Vancouver U15C (Brewer)

6:30 pm

RM Thunder U15C vs North Langley U15C (McDonald)

6:30 pm

Coquitlam Rockets vs PoCo U15C

6:30 pm

Langley U15C (Schenk) vs SSWR Furness

6:30 pm

Langley U15C (Maione) vs AMFA U15C (Ben)

6:30 pm

RM Warriors U15C vs North Langley U15C (Vaissade)

6:30 pm

Delta U15C (Block) vs Delta U15C (Kolisnek)

6:30 pm

Cloverdale U15C (Granewall) vs Langley U15C (Gerrard)

6:30 pm

New West Royals U15C vs Vancouver U15C Hurricanes

6:30 pm

North Shore Blue Jays vs Cloverdale U15C (Hume)

6:15 pm

WR Renegades 10 vs RM Pride 10A

11 - 6

Cloverdale Fury 11B vs North Langley Xtreme 12B

1 - 11

Delta Inferno 12B vs Abbotsford Outlaws 11B

6:00 pm

North Langley Xtreme 08B vs PoCo Ravens U17B

6:00 pm

Delta U15C (Sjoberg) vs Langley U15C Tigers

8:30 pm

WR Renegades 07A vs NL Fusion 07

8:30 pm

RM Pride 06B vs Cloverdale Fury 05B

8:30 pm

RM Blazers U17C vs Chilliwack Wildin

8:30 pm

AMFA 2 (Gibson) vs Vancouver U17C

8:30 pm

AMFA 3 (Trydal) vs RM Warriors U17C

8:15 pm

Delta Inferno 06B vs Richmond Islanders 05B

9 - 6

Langley Xtreme 09B vs Cloverdale Fury 10B

8:00 pm

TriCity Titans 17A vs Abbotsford Outlaws 07A

6 - 6

TriCity Titans Clewlow vs RM Pride 14

6:30 pm

North Shore Stars U11R vs Cloverdale Fury 2013

14 - 6

RM Pride 13 vs TriCity Titans Short

Canceled

NL Lightning 2013 vs AMFA Outlaws Rick

10 - 0

New West Reign U11R vs Chilliwack Impact U11R

6:30 pm

Delta Inferno 2014 vs NL Lightning 2014

11 - 16

Surrey Storm U11 vs Coquitlam Chaos U11R

6:30 pm

TriCity Titans Anzinger vs Langley Wild McRae

16 - 9

Langley Wild Bryant vs Richmond Islanders U11R

6:30 pm

Cloverdale Fury 12A vs WR Renegades 12

6:30 pm

RM Pride 12A vs Delta Inferno 12A

Postponed

TriCity Titans U13A vs RM Pride 11A

17 - 1

Delta Inferno 11A vs FV Fusion 12

6:30 pm

RM Pride 10B (Firth) vs RM Pride 10B (McPherson)

6:30 pm

RM Pride 09B vs PoCo Ravens U15B

6:30 pm

Delta Inferno 09B vs Burnaby Oakeys (Hoo)

10 - 6

Burnaby Oakeys (Hirakida) vs SSWR Thunder 10

6:30 pm

Richmond Islanders 10B vs Cloverdale Fury 09B

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 10B vs Coquitlam Classics 09B

5 - 17

Vancouver Wildcats 10B vs Fleetwood Force U15B

6:30 pm

Cloverdale Fury 08A vs Cloverdale Fury 07A

7 - 3

Vancouver Wildcats 05B vs Cloverdale Fury 06B

10 - 0

Coquitlam Classics 06B vs RM Rage 05B

6:30 pm

Surrey Storm U19B vs Langley Xtreme 05B

6:30 pm

Fleetwood Rebels vs AMFA (Colleen)

6:30 pm

Langley Bomb Squad vs North Langley U17C (Benson)

6:30 pm

RM Mad Dogs U17C vs Coquitlam Misfits

6:30 pm

Coquitlam Baseburners vs RM Dynamite U17C

6:30 pm

New West Royals U17C vs Delta U17C (White)

6:30 pm

North Shore Angels vs Langley Bulldogs

14 - 4

SSWR Thunder 2013 vs Delta Inferno 2013

6:15 pm

North Shore Stars 15B vs Langley Xtreme 10B

6:15 pm

SSWR Thunder 09 vs Delta Inferno 10B

6:15 pm

Surrey Storm 09B vs Vancouver Wildcats 09B

6:15 pm

SSWR Thunder 06 vs Langley Xtreme 06

6:00 pm

Langley Fusion 11 vs Cloverdale Fury 11A

6:00 pm

TriCity Titans U15B vs Abbotsford Outlaws 09B

6:00 pm

Delta Inferno 08A vs WR Renegades 08

6:00 pm

Delta U17C (Magnussen) vs North Shore Devils

4 - 3

Abbotsford Outlaws 08B vs Cloverdale Fury 08B

8:30 pm

RM Pride 08B vs Burnaby Oakeys U17B

8:30 pm

Burnaby Oakeys U20C vs RM Chaos U20C

8:30 pm

Coquitlam Fusion vs PoCo U20C

8:15 pm

Delta Inferno 07B vs North Langley Xtreme 08B

15 - 0

Abbotsford Outlaws 11B vs Delta Inferno 12B

12 - 6

Burnaby Oakeys U13B vs North Langley Xtreme 12B

6:30 pm

North Langley Xtreme 11B vs Chilliwack Impact U13B

8 - 15

North Shore Stars 12B vs Vancouver Wildcats 11B

8 - 0

TriCity Titans U13B (Nguyen) vs Richmond Islanders 11B

6 - 15

RM Pride 12B vs RM Pride 11B

16 - 6

Surrey Storm 11B vs SSWR Thunder 12B

6:30 pm

New West Reign 11B vs Cloverdale Fury 12B

13 - 19

Vancouver Wildcats 12B vs PoCo Ravens U13B

2 - 0

Richmond Islanders 09A vs TriCity Titans U15A

10 - 6

Langley Fusion 10 vs Cloverdale Fury 10A

2 - 3

RM Pride 09A vs Abbotsford Outlaws 09A

0 - 6

North Shore Stars U15A vs WR Renegades 10

6:30 pm

Vancouver Wildcats 07B vs PoCo Ravens U17B

9 - 4

North Shore Stars U17B vs Delta Inferno 08B

6 - 5

Coquitlam Classics 08B vs TriCity Titans U17B

6 - 5

Richmond Islanders 08B vs Langley Xtreme 07

6:30 pm

Vancouver U20C vs North Langley U20C (Sitter)

6:30 pm

RM Fireballs U20C vs New West Royals U20C

6:30 pm

RM Stealers U20C vs North Shore Hurricanes

6:30 pm

North Shore Fireballers vs Delta U15C (Block)

6:30 pm

Fleetwood Marvels vs Delta U15C (Kolisnek)

6:30 pm

Coquitlam Rockets vs Langley U15C (Gerrard)

6:30 pm

Langley U15C (Maione) vs Langley U15C (Schenk)

6:30 pm

Delta U15C (Simpson) vs SSWR Furness

6:30 pm

Delta U15C (Lafond) vs Langley U15C Tigers

6:30 pm

AMFA U15C (Ben) vs AMFA U15C (Darcy)

6:30 pm

North Langley U15C (Vaissade) vs North Langley U15C (McDonald)

6:30 pm

PoCo U15C vs Cloverdale U15C (Granewall)

6:30 pm

RM Warriors U15C vs North Shore Blue Jays

6:30 pm

RM Thunder U15C vs Delta U15C (McLellan)

6:30 pm

Vancouver U15C Hurricanes vs RM Royals U15C

6:30 pm

Chilliwack Mayhem vs Chilliwack Chaos

6:15 pm

SSWR Thunder 11B vs Abbotsford Outlaws 12B

2 - 8

WR Renegades 09 vs NL Fusion 09 MacDonald

4 - 10

SSWR Thunder 07 vs Richmond Islanders 07B

16 - 6

Cloverdale Fury 11B vs TriCity Titians U13B (Gallo)

6 - 3

NL Fusion 09 Appleton vs RM Pride 10A

6:00 pm

Cloverdale Fury 07B vs RM Pride 07B

6:00 pm

Cloverdale Sapphires vs Coquitlam Fusion

6:00 pm

Delta U15C (Sjoberg) vs Vancouver U15C (Brewer)

6:00 pm

Cloverdale U15C (Hume) vs Richmond Rapids

8:30 pm

Abbotsford Outlaws 07A vs Cloverdale Fury 07A

8:30 pm

RM Rage 05B vs SSWR Thunder 05

8:30 pm

RM Dynamite U17C vs AMFA 3 (Trydal)

8:30 pm

AMFA (Colleen) vs RM Warriors U17C

8:15 pm

Cloverdale Fury 08A vs NL Fusion 07

8:15 pm

Delta Inferno 06B vs Cloverdale Fury 05B

8:00 pm

Langley Fusion 08 vs WR Renegades 07A

5 - 19

Delta Inferno 2014 vs RM Pride 13

4 - 12

Chilliwack Impact U11R vs AMFA Outlaws Rick

6:30 pm

NL Lightning 2013 vs Delta Inferno 2013

9 - 8

TriCity Titans Short vs North Shore Stars U11R

10 - 8

RM Pride 14 vs Langley Wild McRae

12 - 12

Surrey Storm U11 vs Cloverdale Fury 2013

11 - 5

New West Reign U11R vs Richmond Islanders U11R

6 - 9

TriCity Titans Clewlow vs Coquitlam Chaos U11R

12 - 4

Langley Wild Bryant vs NL Lightning 2014

6:30 pm

Delta Inferno 12A vs WR Renegades 12

6:30 pm

RM Pride 11A vs FV Fusion 12

0 - 20

TriCity Titans U13A vs Langley Fusion 11

10 - 4

Richmond Islanders 10B vs Vancouver Wildcats 10B

6 - 16

Burnaby Oakeys (Hirakida) vs Abbotsford Outlaws 09B

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 10B vs SSWR Thunder 09

6:30 pm

PoCo Ravens U15B vs North Shore Stars 15B

20 - 2

Fleetwood Force U15B vs Surrey Storm 09B

7 - 11

Langley Xtreme 10B vs Langley Xtreme 09B

6:30 pm

Vancouver Wildcats 09B vs RM Pride 10B (McPherson)

6:30 pm

RM Pride 09B vs Burnaby Oakeys (Hoo)

6:30 pm

RM Pride 10B (Firth) vs Delta Inferno 10B

6:30 pm

TriCity Titans 17A vs Delta Inferno 08A

11 - 4

Vancouver Wildcats 05B vs Coquitlam Classics 06B

6:30 pm

Surrey Storm U19B vs Cloverdale Fury 06B

6:30 pm

North Langley U17C (Benson) vs Delta U17C (Magnussen)

6:30 pm

New West Royals U17C vs Coquitlam Baseburners

6:30 pm

Delta U17C (White) vs North Shore Angels

6:30 pm

Chilliwack Wildin vs RM Mad Dogs U17C

6:30 pm

North Shore Devils vs Coquitlam Misfits

6:30 pm

Langley Bulldogs vs Langley Bomb Squad

6:30 pm

RM Blazers U17C vs AMFA 2 (Gibson)

6:30 pm

Vancouver U17C vs Fleetwood Lightning

5 - 2

SSWR Thunder 2013 vs TriCity Titans Anzinger

6:15 pm

WR Renegades 11 vs Cloverdale Fury 12A

2 - 15

SSWR Thunder 10 vs TriCity Titans U15B

6:15 pm

SSWR Thunder 06 vs RM Pride 06B

6:00 pm

Cloverdale Fury 11A vs RM Pride 12A

13 - 6

Delta Inferno 09B vs Coquitlam Classics 09B

6:00 pm

Cloverdale Fury 09B vs Cloverdale Fury 10B

6:00 pm

Langley Xtreme 05B vs Richmond Islanders 05B

2 - 3

TriCity Titians U13B (Gallo) vs Burnaby Oakeys U13B

7 - 5

Abbotsford Outlaws 07B vs RM Pride 08B

3 - 7

RM Pride 07B vs Abbotsford Outlaws 08B

8:30 pm

RM Chaos U20C vs North Shore Hurricanes

8:30 pm

Burnaby Oakeys U20C vs RM Stealers U20C

8:30 pm

Coquitlam Fusion vs Coquitlam Fusion

4 - 1

Delta Inferno 08B vs PoCo Ravens U17B

4 - 6

RM Pride 11B vs North Langley Xtreme 11B

16 - 3

North Langley Xtreme 12B vs Cloverdale Fury 11B

4 - 13

North Shore Stars 11B vs Vancouver Wildcats 11B

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 12B vs TriCity Titans U13B (Nguyen)

1 - 15

TriCity Titians U13B (Gallo) vs Abbotsford Outlaws 11B

6:30 pm

Chilliwack Impact U13B vs RM Pride 12B

13 - 8

Surrey Storm 11B vs Delta Inferno 12B

15 - 13

Vancouver Wildcats 12B vs North Shore Stars 12B

6:30 pm

PoCo Ravens U13B vs Burnaby Oakeys U13B

1 - 17

RM Pride 10A vs NL Fusion 09 MacDonald

1 - 0

Abbotsford Outlaws 09A vs WR Renegades 09

1 - 0

NL Fusion 09 Appleton vs RM Pride 09A

4 - 10

North Shore Stars U15A vs TriCity Titans U15A

7 - 4

Richmond Islanders 09A vs Langley Fusion 10

1 - 10

Burnaby Oakeys U17B vs TriCity Titans U17B

6:30 pm

Richmond Islanders 07B vs Cloverdale Fury 07B

6:30 pm

Langley Xtreme 07 vs Delta Inferno 07B

6:30 pm

PoCo U20C vs North Langley U20C (Sitter)

6:30 pm

Langley Flames vs New West Royals U20C

6:30 pm

Vancouver U20C vs RM Fireballs U20C

6:30 pm

RM Royals U15C vs SSWR Furness

6:30 pm

North Shore Fireballers vs Langley U15C (Schenk)

6:30 pm

AMFA U15C (Darcy) vs Cloverdale U15C (Granewall)

6:30 pm

Delta U15C (Kolisnek) vs Vancouver U15C Hurricanes

6:30 pm

Langley U15C Tigers vs Richmond Rapids

6:30 pm

Chilliwack Chaos vs Fleetwood Marvels

6:30 pm

Vancouver U15C (Brewer) vs Langley U15C (Maione)

6:30 pm

North Shore Blue Jays vs Coquitlam Rockets

6:30 pm

New West Royals U15C vs Delta U15C (McLellan)

6:30 pm

North Langley U15C (Vaissade) vs Delta U15C (Simpson)

6:30 pm

Delta U15C (Lafond) vs Chilliwack Mayhem

6:30 pm

RM Thunder U15C vs AMFA U15C (Ben)

6:30 pm

PoCo U15C vs North Langley U15C (McDonald)

6:30 pm

Langley U15C (Gerrard) vs RM Warriors U15C

17 - 13

SSWR Thunder 11B vs SSWR Thunder 12B

3 - 8

WR Renegades 10 vs Cloverdale Fury 10A

6:15 pm

SSWR Thunder 07 vs Vancouver Wildcats 07B

1 - 10

Cloverdale Fury 12B vs Richmond Islanders 11B

6:00 pm

North Langley Xtreme 08B vs North Shore Stars U17B

4 - 4

Cloverdale Fury 08B vs Richmond Islanders 08B

6:00 pm

Cloverdale U15C (Hume) vs Delta U15C (Block)

6:00 pm

Delta U15C (Sjoberg) vs AMFA U15C (Kevin)

5 - 10

WR Renegades 08 vs Cloverdale Fury 08A

8:30 pm

Coquitlam Classics 06B vs Langley Xtreme 05B

8:30 pm

RM Rage 05B vs Delta Inferno 06B