Select Page

Schedule

6:00 pm

Cloverdale Fury 12B vs New West Reign 11B

6:00 pm

North Langley Xtreme 08B vs RM Pride 08B

6:00 pm

Delta U15C (McLellan) vs Langley U15C (Maione)

6:15 pm

SSWR Thunder 11B vs RM Pride 12B

6:15 pm

WR Renegades 09 vs Langley Fusion 10

6:15 pm

SSWR Thunder 07 vs Delta Inferno 08B

6:30 pm

Vancouver Wildcats 12B vs Burnaby Oakeys U13B

6:30 pm

Chilliwack Impact U13B vs Abbotsford Outlaws 12B

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 11B vs North Langley Xtreme 11B

6:30 pm

North Shore Stars 12B vs Cloverdale Fury 11B

6:30 pm

PoCo Ravens U13B vs Vancouver Wildcats 11B

6:30 pm

RM Pride 11B vs SSWR Thunder 12B

6:30 pm

TriCity Titians U13B (Gallo) vs North Shore Stars 11B

6:30 pm

Richmond Islanders 11B vs TriCity Titans U13B (Nguyen)

6:30 pm

Delta Inferno 12B vs Surrey Storm 11B

6:30 pm

North Shore Stars U15A vs NL Fusion 09 MacDonald

6:30 pm

NL Fusion 09 Appleton vs Abbotsford Outlaws 09A

6:30 pm

Cloverdale Fury 10A vs WR Renegades 10

6:30 pm

Richmond Islanders 09A vs RM Pride 10A

6:30 pm

RM Pride 09A vs TriCity Titans U15A

6:30 pm

Richmond Islanders 07B vs TriCity Titans U17B

6:30 pm

Burnaby Oakeys U17B vs Coquitlam Classics 08B

6:30 pm

North Shore Stars U17B vs Cloverdale Fury 08B

6:30 pm

North Shore Hurricanes vs New West Royals U20C

6:30 pm

PoCo U20C vs Coquitlam Fusion

6:30 pm

Langley Flames vs Burnaby Oakeys U20C

6:30 pm

Vancouver U20C vs Coquitlam Fusion

6:30 pm

Vancouver U15C Hurricanes vs Langley U15C (Gerrard)

6:30 pm

AMFA U15C (Darcy) vs Delta U15C (Sjoberg)

6:30 pm

North Langley U15C (Vaissade) vs AMFA U15C (Kevin)

6:30 pm

Langley U15C (Schenk) vs New West Royals U15C

6:30 pm

Chilliwack Mayhem vs PoCo U15C

6:30 pm

Delta U15C (Block) vs SSWR Furness

6:30 pm

RM Royals U15C vs North Shore Blue Jays

6:30 pm

Coquitlam Rockets vs Vancouver U15C (Brewer)

6:30 pm

Langley U15C Tigers vs Chilliwack Chaos

6:30 pm

Richmond Rapids vs RM Thunder U15C

6:30 pm

Cloverdale U15C (Hume) vs Cloverdale U15C (Granewall)

6:30 pm

North Shore Fireballers vs Delta U15C (Simpson)

6:30 pm

RM Warriors U15C vs Fleetwood Marvels

6:30 pm

AMFA U15C (Ben) vs North Langley U15C (McDonald)

8:15 pm

Cloverdale Fury 07B vs Richmond Islanders 08B

8:15 pm

Delta Inferno 07B vs Langley Xtreme 07

8:30 pm

RM Pride 07B vs Abbotsford Outlaws 07B

8:30 pm

PoCo Ravens U17B vs Vancouver Wildcats 07B

8:30 pm

RM Chaos U20C vs Cloverdale Sapphires

8:30 pm

RM Stealers U20C vs North Langley U20C (Sitter)

6:00 pm

FV Fusion 12 vs Delta Inferno 12A

6:00 pm

Cloverdale Fury 09B vs RM Pride 10B (Firth)

6:00 pm

TriCity Titans U15B vs Burnaby Oakeys (Hirakida)

6:00 pm

Cloverdale Fury 08A vs Delta Inferno 08A

6:00 pm

Delta U17C (White) vs RM Mad Dogs U17C

6:15 pm

SSWR Thunder 09 vs Coquitlam Classics 09B

6:15 pm

Surrey Storm 09B vs North Shore Stars 15B

6:30 pm

TriCity Titans Anzinger vs RM Pride 13

6:30 pm

NL Lightning 2013 vs North Shore Stars U11R

6:30 pm

New West Reign U11R vs Delta Inferno 2014

6:30 pm

Richmond Islanders U11R vs Cloverdale Fury 2013

6:30 pm

RM Pride 14 vs NL Lightning 2014

6:30 pm

AMFA Outlaws Rick vs Langley Wild McRae

6:30 pm

TriCity Titans Clewlow vs TriCity Titans Short

6:30 pm

Surrey Storm U11 vs SSWR Thunder 2013

6:30 pm

Delta Inferno 2013 vs Coquitlam Chaos U11R

6:30 pm

RM Pride 12A vs RM Pride 11A

6:30 pm

TriCity Titans U13A vs Langley Fusion 11

6:30 pm

Delta Inferno 11A vs Cloverdale Fury 12A

6:30 pm

Cloverdale Fury 11A vs WR Renegades 11

6:30 pm

Delta Inferno 09B vs Vancouver Wildcats 10B

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 10B vs RM Pride 09B

6:30 pm

RM Pride 10B (McPherson) vs Delta Inferno 10B

6:30 pm

Burnaby Oakeys (Hoo) vs PoCo Ravens U15B

6:30 pm

Langley Xtreme 09B vs Abbotsford Outlaws 09B

6:30 pm

Fleetwood Force U15B vs Langley Xtreme 10B

6:30 pm

Richmond Islanders 10B vs SSWR Thunder 10

6:30 pm

Vancouver Wildcats 09B vs Cloverdale Fury 10B

6:30 pm

Langley Xtreme 06 vs Langley Xtreme 05B

6:30 pm

Vancouver Wildcats 05B vs SSWR Thunder 05

6:30 pm

Surrey Storm U19B vs SSWR Thunder 06

6:30 pm

Coquitlam Baseburners vs RM Blazers U17C

6:30 pm

Fleetwood Rebels vs AMFA 2 (Gibson)

6:30 pm

North Shore Angels vs Langley Bomb Squad

6:30 pm

New West Royals U17C vs Delta U17C (Magnussen)

6:30 pm

Langley Bulldogs vs North Shore Devils

8:00 pm

TriCity Titans 17A vs Cloverdale Fury 07A

8:00 pm

Langley Fusion 08 vs Abbotsford Outlaws 07A

8:15 pm

Delta Inferno 06B vs Coquitlam Classics 06B

8:15 pm

Cloverdale Fury 05B vs RM Pride 06B

8:30 pm

WR Renegades 07A vs WR Renegades 08

8:30 pm

RM Rage 05B vs Cloverdale Fury 06B

8:30 pm

AMFA (Colleen) vs Fleetwood Lightning

8:30 pm

AMFA 3 (Trydal) vs Vancouver U17C

8:30 pm

RM Warriors U17C vs Chilliwack Wildin

8:30 pm

RM Dynamite U17C vs Coquitlam Misfits

6:00 pm

Cloverdale Fury 11B vs Richmond Islanders 11B

6:00 pm

Delta Inferno 08B vs North Langley Xtreme 08B

6:00 pm

Delta U15C (Simpson) vs Cloverdale U15C (Hume)

6:15 pm

SSWR Thunder 12B vs Delta Inferno 12B

6:15 pm

WR Renegades 09 vs TriCity Titans U15A

6:15 pm

SSWR Furness vs Delta U15C (Lafond)

6:30 pm

New West Reign 11B vs SSWR Thunder 11B

6:30 pm

Surrey Storm 11B vs North Shore Stars 12B

6:30 pm

North Shore Stars 11B vs Cloverdale Fury 12B

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 12B vs North Langley Xtreme 12B

6:30 pm

North Langley Xtreme 11B vs RM Pride 11B

6:30 pm

TriCity Titans U13B (Nguyen) vs Vancouver Wildcats 12B

6:30 pm

Burnaby Oakeys U13B vs PoCo Ravens U13B

6:30 pm

Vancouver Wildcats 11B vs TriCity Titians U13B (Gallo)

6:30 pm

RM Pride 12B vs Chilliwack Impact U13B

6:30 pm

RM Pride 10A vs WR Renegades 10

6:30 pm

Cloverdale Fury 10A vs Abbotsford Outlaws 09A

6:30 pm

NL Fusion 09 Appleton vs NL Fusion 09 MacDonald

6:30 pm

North Shore Stars U15A vs RM Pride 09A

6:30 pm

Langley Fusion 10 vs Richmond Islanders 09A

6:30 pm

Cloverdale Fury 08B vs Richmond Islanders 07B

6:30 pm

TriCity Titans U17B vs Burnaby Oakeys U17B

6:30 pm

Coquitlam Classics 08B vs PoCo Ravens U17B

6:30 pm

Vancouver Wildcats 07B vs Cloverdale Fury 07B

6:30 pm

Richmond Islanders 08B vs SSWR Thunder 07

6:30 pm

Langley Xtreme 07 vs North Shore Stars U17B

6:30 pm

PoCo U20C vs Langley Flames

6:30 pm

Vancouver U20C vs New West Royals U20C

6:30 pm

RM Thunder U15C vs RM Royals U15C

6:30 pm

New West Royals U15C vs PoCo U15C

6:30 pm

AMFA U15C (Darcy) vs Coquitlam Rockets

6:30 pm

North Shore Blue Jays vs Delta U15C (Sjoberg)

6:30 pm

Fleetwood Marvels vs Vancouver U15C (Brewer)

6:30 pm

Chilliwack Mayhem vs RM Warriors U15C

6:30 pm

North Langley U15C (Vaissade) vs Delta U15C (Kolisnek)

6:30 pm

North Langley U15C (McDonald) vs Langley U15C (Gerrard)

6:30 pm

AMFA U15C (Kevin) vs Langley U15C Tigers

6:30 pm

Langley U15C (Schenk) vs Chilliwack Chaos

6:30 pm

Cloverdale U15C (Granewall) vs Langley U15C (Maione)

6:30 pm

Delta U15C (Block) vs Richmond Rapids

6:30 pm

Delta U15C (McLellan) vs AMFA U15C (Ben)

8:15 pm

Cloverdale Sapphires vs RM Chaos U20C

8:30 pm

RM Pride 08B vs Abbotsford Outlaws 08B

8:30 pm

Abbotsford Outlaws 07B vs Delta Inferno 07B

8:30 pm

RM Fireballs U20C vs North Shore Hurricanes

8:30 pm

Coquitlam Fusion vs North Langley U20C (Sitter)

8:30 pm

Coquitlam Fusion vs RM Stealers U20C

6:00 pm

Cloverdale Fury 2013 vs NL Lightning 2013

6:00 pm

Cloverdale Fury 10B vs Burnaby Oakeys (Hirakida)

6:00 pm

Delta U17C (Magnussen) vs RM Dynamite U17C

6:15 pm

SSWR Thunder 2013 vs North Shore Stars U11R

6:15 pm

WR Renegades 11 vs Langley Fusion 11

6:15 pm

Surrey Storm 09B vs Coquitlam Classics 09B

6:15 pm

North Shore Stars 15B vs RM Pride 09B

6:15 pm

Langley Xtreme 10B vs TriCity Titans U15B

6:15 pm

SSWR Thunder 05 vs RM Pride 06B

6:30 pm

Coquitlam Chaos U11R vs Delta Inferno 2014

6:30 pm

NL Lightning 2014 vs TriCity Titans Clewlow

6:30 pm

TriCity Titans Anzinger vs RM Pride 14

6:30 pm

Richmond Islanders U11R vs New West Reign U11R

6:30 pm

RM Pride 13 vs Chilliwack Impact U11R

6:30 pm

Langley Wild McRae vs Langley Wild Bryant

6:30 pm

Delta Inferno 2013 vs TriCity Titans Short

6:30 pm

Surrey Storm U11 vs AMFA Outlaws Rick

6:30 pm

Cloverdale Fury 11A vs WR Renegades 12

6:30 pm

TriCity Titans U13A vs Cloverdale Fury 12A

6:30 pm

Delta Inferno 12A vs RM Pride 12A

6:30 pm

RM Pride 11A vs Delta Inferno 11A

6:30 pm

Fleetwood Force U15B vs SSWR Thunder 10

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 10B vs RM Pride 10B (Firth)

6:30 pm

Vancouver Wildcats 10B vs Richmond Islanders 10B

6:30 pm

RM Pride 10B (McPherson) vs Cloverdale Fury 09B

6:30 pm

Delta Inferno 10B vs Delta Inferno 09B

6:30 pm

Burnaby Oakeys (Hoo) vs Langley Xtreme 09B

6:30 pm

PoCo Ravens U15B vs Abbotsford Outlaws 09B

6:30 pm

TriCity Titans 17A vs WR Renegades 07A

6:30 pm

Langley Xtreme 05B vs SSWR Thunder 06

6:30 pm

Vancouver Wildcats 05B vs Delta Inferno 06B

6:30 pm

Fleetwood Lightning vs AMFA 3 (Trydal)

6:30 pm

Vancouver U17C vs Coquitlam Baseburners

6:30 pm

RM Mad Dogs U17C vs Langley Bulldogs

6:30 pm

Chilliwack Wildin vs Fleetwood Rebels

6:30 pm

Coquitlam Misfits vs RM Warriors U17C

6:30 pm

Langley Bomb Squad vs New West Royals U17C

6:30 pm

North Shore Devils vs North Langley U17C (Benson)

8:00 pm

NL Fusion 07 vs Abbotsford Outlaws 07A

8:15 pm

Cloverdale Fury 07A vs Cloverdale Fury 08A

8:15 pm

Cloverdale Fury 06B vs Surrey Storm U19B

8:30 pm

WR Renegades 08 vs Delta Inferno 08A

8:30 pm

WR Renegades 08 vs Delta Inferno 08A

8:30 pm

Coquitlam Classics 06B vs Langley Xtreme 06

8:30 pm

RM Rage 05B vs Richmond Islanders 05B

8:30 pm

RM Blazers U17C vs Delta U17C (White)

8:30 pm

AMFA 2 (Gibson) vs AMFA (Colleen)

6:00 pm

Cloverdale Fury 12B vs Vancouver Wildcats 11B

6:00 pm

NL Fusion 09 MacDonald vs TriCity Titans U15A

6:00 pm

Delta Inferno 08B vs Abbotsford Outlaws 08B

6:00 pm

Delta U15C (Sjoberg) vs Chilliwack Chaos

6:00 pm

Delta U15C (Block) vs Vancouver U15C Hurricanes

6:15 pm

SSWR Thunder 11B vs North Shore Stars 11B

6:15 pm

WR Renegades 09 vs RM Pride 10A

6:15 pm

SSWR Furness vs Langley U15C (Maione)

6:30 pm

Vancouver Wildcats 12B vs Cloverdale Fury 11B

6:30 pm

Richmond Islanders 11B vs Surrey Storm 11B

6:30 pm

North Langley Xtreme 12B vs TriCity Titans U13B (Nguyen)

6:30 pm

Delta Inferno 12B vs North Langley Xtreme 11B

6:30 pm

RM Pride 11B vs Abbotsford Outlaws 11B

6:30 pm

Chilliwack Impact U13B vs New West Reign 11B

6:30 pm

North Shore Stars 12B vs SSWR Thunder 12B

6:30 pm

PoCo Ravens U13B vs RM Pride 12B

6:30 pm

TriCity Titians U13B (Gallo) vs Burnaby Oakeys U13B

6:30 pm

Langley Fusion 10 vs North Shore Stars U15A

6:30 pm

Richmond Islanders 09A vs Cloverdale Fury 10A

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 09A vs WR Renegades 10

6:30 pm

RM Pride 09A vs NL Fusion 09 Appleton

6:30 pm

Cloverdale Fury 07B vs Coquitlam Classics 08B

6:30 pm

Burnaby Oakeys U17B vs Cloverdale Fury 08B

6:30 pm

Vancouver Wildcats 07B vs SSWR Thunder 07

6:30 pm

Richmond Islanders 07B vs Langley Xtreme 07

6:30 pm

PoCo U20C vs Burnaby Oakeys U20C

6:30 pm

Langley Flames vs RM Fireballs U20C

6:30 pm

Vancouver U20C vs Coquitlam Fusion

6:30 pm

North Shore Hurricanes vs RM Chaos U20C

6:30 pm

North Langley U20C (Sitter) vs Cloverdale Sapphires

6:30 pm

Chilliwack Mayhem vs Langley U15C (Schenk)

6:30 pm

Richmond Rapids vs North Langley U15C (Vaissade)

6:30 pm

North Langley U15C (McDonald) vs New West Royals U15C

6:30 pm

RM Warriors U15C vs Delta U15C (Lafond)

6:30 pm

AMFA U15C (Kevin) vs Coquitlam Rockets

6:30 pm

Cloverdale U15C (Hume) vs RM Thunder U15C

6:30 pm

North Shore Blue Jays vs Delta U15C (McLellan)

6:30 pm

Delta U15C (Simpson) vs Cloverdale U15C (Granewall)

6:30 pm

Fleetwood Marvels vs North Shore Fireballers

6:30 pm

Vancouver U15C (Brewer) vs Delta U15C (Kolisnek)

6:30 pm

Langley U15C (Gerrard) vs Langley U15C Tigers

6:30 pm

AMFA U15C (Ben) vs RM Royals U15C

8:00 pm

North Langley Xtreme 08B vs Richmond Islanders 08B

8:30 pm

RM Pride 07B vs Delta Inferno 07B

8:30 pm

Abbotsford Outlaws 07B vs North Shore Stars U17B

8:30 pm

PoCo Ravens U17B vs TriCity Titans U17B

8:30 pm

Coquitlam Fusion vs RM Stealers U20C

6:00 pm

Cloverdale Fury 2013 vs Delta Inferno 2013

6:00 pm

FV Fusion 12 vs Cloverdale Fury 12A

6:00 pm

Cloverdale Fury 07A vs WR Renegades 08

6:00 pm

Langley Xtreme 06 vs SSWR Thunder 05

6:00 pm

Delta U17C (White) vs Vancouver U17C

6:15 pm

WR Renegades 11 vs WR Renegades 12

6:15 pm

Langley Xtreme 09B vs Vancouver Wildcats 10B

6:15 pm

North Shore Stars 15B vs Abbotsford Outlaws 10B

6:15 pm

SSWR Thunder 10 vs Delta Inferno 10B

6:15 pm

SSWR Thunder 06 vs Vancouver Wildcats 05B

6:30 pm

AMFA Outlaws Rick vs SSWR Thunder 2013

6:30 pm

Langley Wild Bryant vs TriCity Titans Clewlow

6:30 pm

North Shore Stars U11R vs Langley Wild McRae

6:30 pm

TriCity Titans Short vs Richmond Islanders U11R

6:30 pm

Surrey Storm U11 vs NL Lightning 2014

6:30 pm

RM Pride 13 vs New West Reign U11R

6:30 pm

NL Lightning 2013 vs Coquitlam Chaos U11R

6:30 pm

Delta Inferno 2014 vs RM Pride 14

6:30 pm

Chilliwack Impact U11R vs TriCity Titans Anzinger

6:30 pm

RM Pride 12A vs TriCity Titans U13A

6:30 pm

Delta Inferno 11A vs Delta Inferno 12A

6:30 pm

Cloverdale Fury 11A vs RM Pride 11A

6:30 pm

Cloverdale Fury 10B vs Richmond Islanders 10B

6:30 pm

Vancouver Wildcats 09B vs Burnaby Oakeys (Hirakida)

6:30 pm

Burnaby Oakeys (Hoo) vs Fleetwood Force U15B

6:30 pm

Coquitlam Classics 09B vs Cloverdale Fury 09B

6:30 pm

PoCo Ravens U15B vs RM Pride 10B (Firth)

6:30 pm

Delta Inferno 09B vs RM Pride 10B (McPherson)

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 09B vs SSWR Thunder 09

6:30 pm

RM Pride 09B vs Langley Xtreme 10B

6:30 pm

TriCity Titans U15B vs Surrey Storm 09B

6:30 pm

Surrey Storm U19B vs RM Rage 05B

6:30 pm

Richmond Islanders 05B vs Delta Inferno 06B

6:30 pm

Fleetwood Rebels vs Coquitlam Misfits

6:30 pm

New West Royals U17C vs North Shore Angels

6:30 pm

North Langley U17C (Benson) vs RM Mad Dogs U17C

6:30 pm

Coquitlam Baseburners vs Fleetwood Lightning

6:30 pm

Langley Bulldogs vs RM Blazers U17C

8:00 pm

Langley Fusion 08 vs TriCity Titans 17A

8:15 pm

Delta Inferno 08A vs NL Fusion 07

8:15 pm

Cloverdale Fury 05B vs Coquitlam Classics 06B

8:30 pm

WR Renegades 07A vs Cloverdale Fury 08A

8:30 pm

RM Pride 06B vs Langley Xtreme 05B

8:30 pm

RM Warriors U17C vs Delta U17C (Magnussen)

8:30 pm

AMFA 3 (Trydal) vs AMFA 2 (Gibson)

8:30 pm

RM Dynamite U17C vs Langley Bomb Squad

8:30 pm

AMFA (Colleen) vs Chilliwack Wildin

6:00 pm

Cloverdale Fury 11B vs PoCo Ravens U13B

6:00 pm

NL Fusion 09 Appleton vs North Shore Stars U15A

6:00 pm

Delta Inferno 07B vs RM Pride 07B

6:00 pm

Delta U15C (Simpson) vs North Langley U15C (McDonald)

6:00 pm

Delta U15C (McLellan) vs Delta U15C (Block)

6:15 pm

SSWR Thunder 12B vs Richmond Islanders 11B

6:15 pm

WR Renegades 09 vs Abbotsford Outlaws 09A

6:15 pm

SSWR Thunder 07 vs Coquitlam Classics 08B

6:15 pm

SSWR Furness vs Cloverdale U15C (Hume)

6:30 pm

Burnaby Oakeys U13B vs Cloverdale Fury 12B

6:30 pm

North Langley Xtreme 11B vs North Shore Stars 11B

6:30 pm

TriCity Titians U13B (Gallo) vs North Shore Stars 12B

6:30 pm

Chilliwack Impact U13B vs Delta Inferno 12B

6:30 pm

New West Reign 11B vs North Langley Xtreme 12B

6:30 pm

RM Pride 12B vs Abbotsford Outlaws 12B

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 11B vs RM Pride 11B

6:30 pm

Surrey Storm 11B vs Vancouver Wildcats 12B

6:30 pm

Vancouver Wildcats 11B vs SSWR Thunder 11B

6:30 pm

Cloverdale Fury 10A vs TriCity Titans U15A

6:30 pm

Richmond Islanders 09A vs NL Fusion 09 MacDonald

6:30 pm

Langley Fusion 10 vs WR Renegades 10

6:30 pm

RM Pride 09A vs RM Pride 10A

6:30 pm

Langley Xtreme 07 vs Burnaby Oakeys U17B

6:30 pm

Cloverdale Fury 08B vs PoCo Ravens U17B

6:30 pm

TriCity Titans U17B vs Cloverdale Fury 07B

6:30 pm

Richmond Islanders 07B vs Abbotsford Outlaws 07B

6:30 pm

New West Royals U20C vs RM Chaos U20C

6:30 pm

North Langley U20C (Sitter) vs Langley Flames

6:30 pm

Vancouver U20C vs North Shore Hurricanes

6:30 pm

RM Thunder U15C vs AMFA U15C (Kevin)

6:30 pm

AMFA U15C (Ben) vs Coquitlam Rockets

6:30 pm

Cloverdale U15C (Granewall) vs Fleetwood Marvels

6:30 pm

Delta U15C (Kolisnek) vs Chilliwack Mayhem

6:30 pm

New West Royals U15C vs Delta U15C (Sjoberg)

6:30 pm

Vancouver U15C (Brewer) vs Delta U15C (Lafond)

6:30 pm

Chilliwack Chaos vs RM Warriors U15C

6:30 pm

Langley U15C (Schenk) vs RM Royals U15C

6:30 pm

North Shore Fireballers vs Vancouver U15C Hurricanes

6:30 pm

Richmond Rapids vs PoCo U15C

6:30 pm

Langley U15C Tigers vs North Shore Blue Jays

6:30 pm

North Langley U15C (Vaissade) vs AMFA U15C (Darcy)

8:00 pm

North Langley Xtreme 08B vs Vancouver Wildcats 07B

8:15 pm

Cloverdale Sapphires vs PoCo U20C

8:30 pm

RM Pride 08B vs North Shore Stars U17B

8:30 pm

Abbotsford Outlaws 08B vs Richmond Islanders 08B

8:30 pm

Coquitlam Fusion vs RM Fireballs U20C

8:30 pm

RM Stealers U20C vs Coquitlam Fusion

6:00 pm

Cloverdale Fury 2013 vs Delta Inferno 2014

6:00 pm

Cloverdale Fury 10B vs TriCity Titans U15B

6:00 pm

Delta Inferno 10B vs RM Pride 09B

6:00 pm

Langley Xtreme 05B vs RM Rage 05B

6:15 pm

WR Renegades 12 vs FV Fusion 12

6:15 pm

North Shore Stars 15B vs Cloverdale Fury 09B

6:15 pm

SSWR Thunder 05 vs Cloverdale Fury 06B

6:30 pm

RM Pride 14 vs RM Pride 13

6:30 pm

TriCity Titans Short vs Langley Wild McRae

6:30 pm

Chilliwack Impact U11R vs NL Lightning 2014

6:30 pm

Surrey Storm U11 vs Richmond Islanders U11R

6:30 pm

NL Lightning 2013 vs New West Reign U11R

6:30 pm

North Shore Stars U11R vs SSWR Thunder 2013

6:30 pm

Delta Inferno 2013 vs TriCity Titans Anzinger

6:30 pm

Coquitlam Chaos U11R vs TriCity Titans Clewlow

6:30 pm

RM Pride 11A vs WR Renegades 11

6:30 pm

Delta Inferno 12A vs Cloverdale Fury 11A

6:30 pm

Langley Fusion 11 vs TriCity Titans U13A

6:30 pm

Cloverdale Fury 12A vs Delta Inferno 11A

12 - 4

Abbotsford Outlaws 09B vs Vancouver Wildcats 09B

6:30 pm

RM Pride 10B (McPherson) vs Surrey Storm 09B

6:30 pm

Langley Xtreme 09B vs Delta Inferno 09B

6:30 pm

Richmond Islanders 10B vs PoCo Ravens U15B

6:30 pm

Fleetwood Force U15B vs RM Pride 10B (Firth)

6:30 pm

Burnaby Oakeys (Hoo) vs Burnaby Oakeys (Hirakida)

6:30 pm

Vancouver Wildcats 10B vs Abbotsford Outlaws 10B

6:30 pm

Coquitlam Classics 09B vs Langley Xtreme 10B

6:30 pm

Vancouver Wildcats 05B vs Richmond Islanders 05B

6:30 pm

Langley Bomb Squad vs RM Warriors U17C

6:30 pm

RM Blazers U17C vs North Langley U17C (Benson)

6:30 pm

Fleetwood Lightning vs Delta U17C (White)

6:30 pm

Vancouver U17C vs Langley Bulldogs

6:30 pm

Chilliwack Wildin vs AMFA 3 (Trydal)

6:30 pm

Coquitlam Misfits vs AMFA (Colleen)

6:30 pm

North Shore Angels vs RM Dynamite U17C

8:00 pm

NL Fusion 07 vs Cloverdale Fury 07A

8:15 pm

Cloverdale Fury 08A vs Langley Fusion 08

8:15 pm

Cloverdale Fury 05B vs Langley Xtreme 06

8:15 pm

Delta Inferno 06B vs Surrey Storm U19B

8:15 pm

Delta U17C (Magnussen) vs Fleetwood Rebels

8:30 pm

WR Renegades 07A vs WR Renegades 08

8:30 pm

WR Renegades 07A vs WR Renegades 08

8:30 pm

Abbotsford Outlaws 07A vs TriCity Titans 17A

8:30 pm

RM Pride 06B vs SSWR Thunder 06

8:30 pm

AMFA 2 (Gibson) vs Coquitlam Baseburners

8:30 pm

RM Mad Dogs U17C vs North Shore Devils

6:00 pm

Cloverdale Fury 12B vs TriCity Titans U13B (Nguyen)

6:00 pm

NL Fusion 09 MacDonald vs RM Pride 09A

6:00 pm

Delta U15C (Lafond) vs North Langley U15C (McDonald)

6:00 pm

Delta U15C (Simpson) vs Chilliwack Mayhem

6:15 pm

SSWR Thunder 11B vs Burnaby Oakeys U13B

6:15 pm

WR Renegades 10 vs NL Fusion 09 Appleton

6:15 pm

SSWR Thunder 07 vs TriCity Titans U17B

6:15 pm

SSWR Furness vs Fleetwood Marvels

6:30 pm

Delta Inferno 12B vs RM Pride 11B

6:30 pm

North Langley Xtreme 12B vs North Shore Stars 11B

6:30 pm

PoCo Ravens U13B vs Abbotsford Outlaws 11B

6:30 pm

TriCity Titians U13B (Gallo) vs Cloverdale Fury 11B

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 12B vs New West Reign 11B

6:30 pm

Richmond Islanders 11B vs North Langley Xtreme 11B

6:30 pm

RM Pride 12B vs Vancouver Wildcats 11B

6:30 pm

North Shore Stars 12B vs Surrey Storm 11B

6:30 pm

Vancouver Wildcats 12B vs SSWR Thunder 12B

6:30 pm

Richmond Islanders 09A vs North Shore Stars U15A

6:30 pm

RM Pride 10A vs Cloverdale Fury 10A

6:30 pm

TriCity Titans U15A vs WR Renegades 09

6:30 pm

Langley Fusion 10 vs Abbotsford Outlaws 09A

6:30 pm

Burnaby Oakeys U17B vs Abbotsford Outlaws 07B

6:30 pm

Delta Inferno 08B vs Richmond Islanders 07B

6:30 pm

North Shore Stars U17B vs RM Pride 07B

6:30 pm

Coquitlam Classics 08B vs North Langley Xtreme 08B

6:30 pm

Richmond Islanders 08B vs RM Pride 08B

6:30 pm

North Langley U20C (Sitter) vs New West Royals U20C

6:30 pm

Cloverdale Sapphires vs Langley Flames

6:30 pm

PoCo U20C vs North Shore Hurricanes

6:30 pm

AMFA U15C (Darcy) vs Langley U15C (Schenk)

6:30 pm

Langley U15C (Maione) vs RM Thunder U15C

6:30 pm

North Shore Fireballers vs North Shore Blue Jays

6:30 pm

PoCo U15C vs Cloverdale U15C (Hume)

6:30 pm

RM Royals U15C vs Delta U15C (Sjoberg)

6:30 pm

North Langley U15C (Vaissade) vs Vancouver U15C (Brewer)

6:30 pm

Langley U15C Tigers vs Delta U15C (Block)

6:30 pm

Chilliwack Chaos vs AMFA U15C (Ben)

6:30 pm

New West Royals U15C vs Langley U15C (Gerrard)

6:30 pm

Delta U15C (McLellan) vs AMFA U15C (Kevin)

6:30 pm

Cloverdale U15C (Granewall) vs RM Warriors U15C

6:30 pm

Richmond Rapids vs Delta U15C (Kolisnek)

8:15 pm

Cloverdale Fury 07B vs Cloverdale Fury 08B

8:30 pm

PoCo Ravens U17B vs Langley Xtreme 07

8:30 pm

Abbotsford Outlaws 08B vs Vancouver Wildcats 07B

8:30 pm

Coquitlam Fusion vs RM Chaos U20C

8:30 pm

RM Stealers U20C vs Coquitlam Fusion

8:30 pm

Burnaby Oakeys U20C vs RM Fireballs U20C

6:00 pm

Cloverdale Fury 2013 vs New West Reign U11R

6:00 pm

Cloverdale Fury 07A vs Abbotsford Outlaws 07A

6:00 pm

Delta Inferno 08A vs TriCity Titans 17A

6:00 pm

Langley Xtreme 06 vs Surrey Storm U19B

6:00 pm

Delta U17C (White) vs AMFA 2 (Gibson)

6:15 pm

SSWR Thunder 2013 vs Surrey Storm U11

6:15 pm

WR Renegades 11 vs Delta Inferno 12A

6:15 pm

SSWR Thunder 10 vs Delta Inferno 09B

6:15 pm

North Shore Stars 15B vs RM Pride 10B (McPherson)

6:15 pm

SSWR Thunder 05 vs Cloverdale Fury 05B

6:30 pm

Delta Inferno 2014 vs TriCity Titans Clewlow

6:30 pm

Langley Wild Bryant vs AMFA Outlaws Rick

6:30 pm

TriCity Titans Anzinger vs Chilliwack Impact U11R

6:30 pm

NL Lightning 2014 vs RM Pride 14

6:30 pm

Richmond Islanders U11R vs Langley Wild McRae

6:30 pm

TriCity Titans Short vs Delta Inferno 2013

6:30 pm

Coquitlam Chaos U11R vs North Shore Stars U11R

6:30 pm

RM Pride 13 vs NL Lightning 2013

6:30 pm

Cloverdale Fury 11A vs TriCity Titans U13A

6:30 pm

RM Pride 12A vs WR Renegades 12

6:30 pm

Delta Inferno 11A vs FV Fusion 12

6:30 pm

Langley Fusion 11 vs RM Pride 11A

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 09B vs Langley Xtreme 09B

6:30 pm

RM Pride 10B (Firth) vs Vancouver Wildcats 10B

6:30 pm

Langley Xtreme 10B vs Richmond Islanders 10B

6:30 pm

Vancouver Wildcats 09B vs Abbotsford Outlaws 10B

6:30 pm

Delta Inferno 10B vs Surrey Storm 09B

6:30 pm

TriCity Titans U15B vs SSWR Thunder 09

6:30 pm

Burnaby Oakeys (Hirakida) vs Coquitlam Classics 09B

6:30 pm

PoCo Ravens U15B vs Cloverdale Fury 10B

6:30 pm

Cloverdale Fury 09B vs Burnaby Oakeys (Hoo)

6:30 pm

RM Pride 09B vs Fleetwood Force U15B

6:30 pm

Richmond Islanders 05B vs Vancouver Wildcats 05B

6:30 pm

North Shore Devils vs RM Blazers U17C

6:30 pm

Coquitlam Baseburners vs Chilliwack Wildin

6:30 pm

Fleetwood Rebels vs Langley Bomb Squad

6:30 pm

North Langley U17C (Benson) vs Vancouver U17C

6:30 pm

Langley Bulldogs vs Fleetwood Lightning

8:00 pm

NL Fusion 07 vs Cloverdale Fury 08A

8:15 pm

Cloverdale Fury 06B vs Delta Inferno 06B

8:30 pm

WR Renegades 07A vs Langley Fusion 08

8:30 pm

RM Rage 05B vs SSWR Thunder 06

8:30 pm

Coquitlam Classics 06B vs RM Pride 06B

8:30 pm

AMFA (Colleen) vs Delta U17C (Magnussen)

8:30 pm

RM Warriors U17C vs North Shore Angels

8:30 pm

RM Dynamite U17C vs New West Royals U17C

8:30 pm

AMFA 3 (Trydal) vs Coquitlam Misfits

6:00 pm

Cloverdale Fury 11B vs Cloverdale Fury 12B

6:00 pm

NL Fusion 09 Appleton vs Cloverdale Fury 10A

6:00 pm

Delta U15C (Block) vs New West Royals U15C

6:00 pm

Delta U15C (Kolisnek) vs AMFA U15C (Kevin)

6:15 pm

SSWR Thunder 12B vs PoCo Ravens U13B

6:15 pm

WR Renegades 09 vs Richmond Islanders 09A

6:15 pm

SSWR Furness vs Vancouver U15C (Brewer)

6:30 pm

Burnaby Oakeys U13B vs Chilliwack Impact U13B

6:30 pm

North Shore Stars 11B vs RM Pride 12B

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 11B vs TriCity Titians U13B (Gallo)

6:30 pm

Vancouver Wildcats 11B vs North Langley Xtreme 12B

6:30 pm

Surrey Storm 11B vs Richmond Islanders 11B

6:30 pm

RM Pride 11B vs North Shore Stars 12B

6:30 pm

TriCity Titans U13B (Nguyen) vs SSWR Thunder 11B

6:30 pm

New West Reign 11B vs Abbotsford Outlaws 12B

6:30 pm

North Langley Xtreme 11B vs Vancouver Wildcats 12B

6:30 pm

RM Pride 09A vs WR Renegades 10

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 09A vs TriCity Titans U15A

6:30 pm

Langley Fusion 10 vs NL Fusion 09 MacDonald

6:30 pm

North Shore Stars U15A vs RM Pride 10A

6:30 pm

Langley Xtreme 07 vs Abbotsford Outlaws 08B

6:30 pm

Richmond Islanders 07B vs RM Pride 07B

6:30 pm

North Shore Stars U17B vs Delta Inferno 07B

6:30 pm

Cloverdale Fury 07B vs SSWR Thunder 07

6:30 pm

Vancouver Wildcats 07B vs Cloverdale Fury 08B

6:30 pm

TriCity Titans U17B vs PoCo Ravens U17B

6:30 pm

Coquitlam Classics 08B vs Burnaby Oakeys U17B

6:30 pm

New West Royals U20C vs Vancouver U20C

6:30 pm

PoCo U20C vs Cloverdale Sapphires

6:30 pm

North Langley U20C (Sitter) vs North Shore Hurricanes

6:30 pm

North Langley U15C (McDonald) vs North Shore Fireballers

6:30 pm

Vancouver U15C Hurricanes vs AMFA U15C (Darcy)

6:30 pm

North Shore Blue Jays vs North Langley U15C (Vaissade)

6:30 pm

RM Warriors U15C vs RM Royals U15C

6:30 pm

Richmond Rapids vs Delta U15C (Simpson)

6:30 pm

Fleetwood Marvels vs PoCo U15C

6:30 pm

Langley U15C (Gerrard) vs AMFA U15C (Ben)

6:30 pm

RM Thunder U15C vs Langley U15C Tigers

6:30 pm

Delta U15C (Sjoberg) vs Coquitlam Rockets

6:30 pm

Langley U15C (Maione) vs Chilliwack Chaos

6:30 pm

Cloverdale U15C (Hume) vs Langley U15C (Schenk)

6:30 pm

Chilliwack Mayhem vs Delta U15C (McLellan)

8:30 pm

Abbotsford Outlaws 07B vs North Langley Xtreme 08B

8:30 pm

RM Pride 08B vs Delta Inferno 08B

8:30 pm

Burnaby Oakeys U20C vs Coquitlam Fusion

8:30 pm

RM Chaos U20C vs Langley Flames

8:30 pm

RM Fireballs U20C vs RM Stealers U20C

6:00 pm

FV Fusion 12 vs RM Pride 12A

6:00 pm

Cloverdale Fury 12A vs Cloverdale Fury 11A

6:00 pm

Cloverdale Fury 09B vs SSWR Thunder 10

6:00 pm

Langley Xtreme 05B vs Delta Inferno 06B

6:00 pm

Delta U17C (Magnussen) vs AMFA 3 (Trydal)

6:15 pm

WR Renegades 12 vs Delta Inferno 11A

6:15 pm

SSWR Thunder 09 vs PoCo Ravens U15B

6:15 pm

Langley Xtreme 10B vs Cloverdale Fury 10B

6:15 pm

North Shore Stars 15B vs Delta Inferno 10B

6:15 pm

Surrey Storm 09B vs RM Pride 10B (Firth)

6:15 pm

SSWR Thunder 06 vs Coquitlam Classics 06B

6:30 pm

Coquitlam Chaos U11R vs SSWR Thunder 2013

6:30 pm

RM Pride 14 vs Delta Inferno 2013

6:30 pm

Langley Wild McRae vs Cloverdale Fury 2013

6:30 pm

New West Reign U11R vs Langley Wild Bryant

6:30 pm

Chilliwack Impact U11R vs TriCity Titans Short

6:30 pm

TriCity Titans Anzinger vs Richmond Islanders U11R

6:30 pm

NL Lightning 2013 vs Surrey Storm U11

6:30 pm

Delta Inferno 2014 vs AMFA Outlaws Rick

6:30 pm

TriCity Titans Clewlow vs NL Lightning 2014

6:30 pm

North Shore Stars U11R vs RM Pride 13

6:30 pm

TriCity Titans U13A vs WR Renegades 11

6:30 pm

Delta Inferno 12A vs Langley Fusion 11

6:30 pm

Fleetwood Force U15B vs Vancouver Wildcats 09B

6:30 pm

RM Pride 10B (McPherson) vs Langley Xtreme 09B

6:30 pm

Delta Inferno 09B vs Burnaby Oakeys (Hirakida)

6:30 pm

Vancouver Wildcats 10B vs RM Pride 09B

6:30 pm

Richmond Islanders 10B vs TriCity Titans U15B

6:30 pm

Burnaby Oakeys (Hoo) vs Coquitlam Classics 09B

6:30 pm

Richmond Islanders 05B vs Langley Xtreme 06

6:30 pm

Surrey Storm U19B vs SSWR Thunder 05

6:30 pm

Coquitlam Misfits vs Coquitlam Baseburners

6:30 pm

Chilliwack Wildin vs Delta U17C (White)

6:30 pm

Langley Bomb Squad vs AMFA (Colleen)

6:30 pm

New West Royals U17C vs RM Warriors U17C

6:30 pm

Vancouver U17C vs North Shore Devils

6:30 pm

Fleetwood Lightning vs North Langley U17C (Benson)

6:30 pm

North Shore Angels vs Fleetwood Rebels

6:45 pm

Abbotsford Outlaws 10B vs Abbotsford Outlaws 09B

8:00 pm

Langley Fusion 08 vs WR Renegades 08

8:15 pm

Cloverdale Fury 07A vs Delta Inferno 08A

8:15 pm

Cloverdale Fury 06B vs Cloverdale Fury 05B

8:30 pm

WR Renegades 07A vs TriCity Titans 17A

8:30 pm

Abbotsford Outlaws 07A vs Cloverdale Fury 08A

8:30 pm

RM Pride 06B vs RM Rage 05B

8:30 pm

RM Blazers U17C vs RM Mad Dogs U17C

8:30 pm

AMFA 2 (Gibson) vs Langley Bulldogs

6:00 pm

Cloverdale Fury 12B vs Abbotsford Outlaws 11B

6:00 pm

Delta Inferno 12B vs North Shore Stars 12B

6:00 pm

NL Fusion 09 MacDonald vs Cloverdale Fury 10A

6:00 pm

Cloverdale Fury 08B vs Langley Xtreme 07

6:00 pm

Cloverdale U15C (Granewall) vs Delta U15C (Block)

6:15 pm

SSWR Thunder 12B vs TriCity Titians U13B (Gallo)

6:15 pm

WR Renegades 09 vs WR Renegades 10

6:15 pm

SSWR Thunder 07 vs Richmond Islanders 08B

6:15 pm

SSWR Furness vs AMFA U15C (Darcy)

6:30 pm

North Shore Stars 11B vs SSWR Thunder 11B

6:30 pm

North Langley Xtreme 12B vs Burnaby Oakeys U13B

6:30 pm

PoCo Ravens U13B vs North Langley Xtreme 11B

6:30 pm

Vancouver Wildcats 12B vs Surrey Storm 11B

6:30 pm

Richmond Islanders 11B vs RM Pride 11B

6:30 pm

New West Reign 11B vs Vancouver Wildcats 11B

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 12B vs Cloverdale Fury 11B

6:30 pm

TriCity Titans U13B (Nguyen) vs Chilliwack Impact U13B

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 09A vs North Shore Stars U15A

6:30 pm

TriCity Titans U15A vs NL Fusion 09 Appleton

6:30 pm

Langley Fusion 10 vs RM Pride 09A

6:30 pm

RM Pride 10A vs Richmond Islanders 09A

6:30 pm

Richmond Islanders 07B vs North Langley Xtreme 08B

6:30 pm

Burnaby Oakeys U17B vs Delta Inferno 08B

6:30 pm

North Shore Stars U17B vs Vancouver Wildcats 07B

6:30 pm

Coquitlam Classics 08B vs RM Pride 07B

6:30 pm

Langley Flames vs Coquitlam Fusion

6:30 pm

North Shore Hurricanes vs PoCo U20C

6:30 pm

North Shore Fireballers vs Cloverdale U15C (Hume)

6:30 pm

Delta U15C (Lafond) vs Richmond Rapids

6:30 pm

North Shore Blue Jays vs Langley U15C (Maione)

6:30 pm

Coquitlam Rockets vs RM Warriors U15C

6:30 pm

Delta U15C (Simpson) vs Langley U15C (Schenk)

6:30 pm

PoCo U15C vs Vancouver U15C Hurricanes

6:30 pm

North Langley U15C (McDonald) vs AMFA U15C (Kevin)

6:30 pm

Delta U15C (Sjoberg) vs RM Thunder U15C

6:30 pm

Chilliwack Mayhem vs Chilliwack Chaos

6:30 pm

Vancouver U15C (Brewer) vs RM Royals U15C

6:30 pm

Langley U15C (Gerrard) vs North Langley U15C (Vaissade)

6:30 pm

New West Royals U15C vs Fleetwood Marvels

6:30 pm

Langley U15C Tigers vs Delta U15C (McLellan)

8:00 pm

North Langley U20C (Sitter) vs RM Chaos U20C

8:15 pm

Delta Inferno 07B vs Cloverdale Fury 07B

8:30 pm

Abbotsford Outlaws 08B vs RM Pride 08B

8:30 pm

PoCo Ravens U17B vs Abbotsford Outlaws 07B

8:30 pm

Coquitlam Fusion vs Cloverdale Sapphires

8:30 pm

RM Fireballs U20C vs Vancouver U20C

8:30 pm

Burnaby Oakeys U20C vs New West Royals U20C

6:00 pm

Cloverdale Fury 2013 vs TriCity Titans Short

6:00 pm

Cloverdale Fury 11A vs WR Renegades 12

6:00 pm

Delta Inferno 09B vs Cloverdale Fury 09B

6:00 pm

Cloverdale Fury 10B vs North Shore Stars 15B

6:00 pm

Delta Inferno 08A vs WR Renegades 07A

6:00 pm

Cloverdale Fury 08A vs TriCity Titans 17A

6:00 pm

Langley Xtreme 06 vs Coquitlam Classics 06B

6:15 pm

WR Renegades 11 vs FV Fusion 12

6:15 pm

SSWR Thunder 10 vs Coquitlam Classics 09B

6:15 pm

Langley Xtreme 10B vs RM Pride 10B (McPherson)

6:15 pm

SSWR Thunder 05 vs RM Rage 05B

6:30 pm

TriCity Titans Clewlow vs Langley Wild McRae

6:30 pm

Delta Inferno 2013 vs SSWR Thunder 2013

6:30 pm

RM Pride 13 vs Surrey Storm U11

6:30 pm

Coquitlam Chaos U11R vs TriCity Titans Anzinger

6:30 pm

North Shore Stars U11R vs New West Reign U11R

6:30 pm

NL Lightning 2013 vs RM Pride 14

6:30 pm

Langley Wild Bryant vs Delta Inferno 2014

6:30 pm

Richmond Islanders U11R vs NL Lightning 2014

6:30 pm

AMFA Outlaws Rick vs Chilliwack Impact U11R

6:30 pm

RM Pride 12A vs Delta Inferno 11A

6:30 pm

Delta Inferno 12A vs RM Pride 11A

6:30 pm

Langley Fusion 11 vs Cloverdale Fury 12A

6:30 pm

RM Pride 09B vs Langley Xtreme 09B

6:30 pm

TriCity Titans U15B vs Delta Inferno 10B

6:30 pm

Richmond Islanders 10B vs SSWR Thunder 09

6:30 pm

Burnaby Oakeys (Hoo) vs Abbotsford Outlaws 10B

6:30 pm

RM Pride 10B (Firth) vs Burnaby Oakeys (Hirakida)

6:30 pm

PoCo Ravens U15B vs Surrey Storm 09B

6:30 pm

Vancouver Wildcats 09B vs Fleetwood Force U15B

10 - 0

Abbotsford Outlaws 09B vs Vancouver Wildcats 10B

6:30 pm

Richmond Islanders 05B vs Surrey Storm U19B

6:30 pm

Langley Bulldogs vs Chilliwack Wildin

6:30 pm

North Shore Devils vs Fleetwood Lightning

6:30 pm

Fleetwood Rebels vs New West Royals U17C

6:30 pm

Delta U17C (White) vs Coquitlam Misfits

6:30 pm

Coquitlam Baseburners vs Delta U17C (Magnussen)

6:30 pm

North Langley U17C (Benson) vs AMFA 2 (Gibson)

8:00 pm

NL Fusion 07 vs Langley Fusion 08

8:15 pm

Cloverdale Fury 05B vs Cloverdale Fury 06B

8:15 pm

Delta Inferno 06B vs Langley Xtreme 05B

8:30 pm

WR Renegades 08 vs Abbotsford Outlaws 07A

8:30 pm

RM Pride 06B vs Vancouver Wildcats 05B

8:30 pm

RM Mad Dogs U17C vs Vancouver U17C

8:30 pm

AMFA (Colleen) vs North Shore Angels

8:30 pm

AMFA 3 (Trydal) vs Langley Bomb Squad

8:30 pm

RM Dynamite U17C vs RM Warriors U17C

6:00 pm

Cloverdale Fury 11B vs SSWR Thunder 11B

6:00 pm

Cloverdale Fury 10A vs Richmond Islanders 09A

6:00 pm

NL Fusion 09 MacDonald vs RM Pride 09A

6:00 pm

Cloverdale Fury 08B vs Cloverdale Fury 07B

6:00 pm

Cloverdale U15C (Granewall) vs Delta U15C (Sjoberg)

6:00 pm

Delta U15C (Kolisnek) vs AMFA U15C (Darcy)

6:15 pm

SSWR Thunder 12B vs Cloverdale Fury 12B

6:15 pm

WR Renegades 10 vs TriCity Titans U15A

6:15 pm

SSWR Thunder 07 vs RM Pride 08B

6:15 pm

SSWR Furness vs North Shore Blue Jays

6:30 pm

TriCity Titians U13B (Gallo) vs North Langley Xtreme 11B

6:30 pm

Richmond Islanders 11B vs Delta Inferno 12B

6:30 pm

North Shore Stars 11B vs New West Reign 11B

6:30 pm

Chilliwack Impact U13B vs Surrey Storm 11B

6:30 pm

Burnaby Oakeys U13B vs Abbotsford Outlaws 12B

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 11B vs PoCo Ravens U13B

6:30 pm

Vancouver Wildcats 11B vs RM Pride 12B

6:30 pm

RM Pride 11B vs Vancouver Wildcats 12B

6:30 pm

North Langley Xtreme 12B vs North Shore Stars 12B

6:30 pm

RM Pride 10A vs Abbotsford Outlaws 09A

6:30 pm

North Shore Stars U15A vs WR Renegades 09

6:30 pm

Langley Fusion 10 vs NL Fusion 09 Appleton

6:30 pm

Delta Inferno 08B vs Delta Inferno 07B

6:30 pm

Richmond Islanders 08B vs North Shore Stars U17B

6:30 pm

Burnaby Oakeys U17B vs Langley Xtreme 07

6:30 pm

Vancouver Wildcats 07B vs Richmond Islanders 07B

6:30 pm

RM Stealers U20C vs North Shore Hurricanes

6:30 pm

Vancouver U20C vs Langley Flames

6:30 pm

AMFA U15C (Kevin) vs AMFA U15C (Ben)

6:30 pm

RM Thunder U15C vs New West Royals U15C

6:30 pm

RM Royals U15C vs Delta U15C (Lafond)

6:30 pm

Fleetwood Marvels vs Chilliwack Mayhem

6:30 pm

North Langley U15C (Vaissade) vs Cloverdale U15C (Hume)

6:30 pm

Langley U15C (Gerrard) vs Vancouver U15C (Brewer)

6:30 pm

PoCo U15C vs Delta U15C (McLellan)

6:30 pm

Delta U15C (Block) vs North Langley U15C (McDonald)

6:30 pm

Vancouver U15C Hurricanes vs Delta U15C (Simpson)

6:30 pm

Chilliwack Chaos vs Coquitlam Rockets

6:30 pm

North Shore Fireballers vs RM Warriors U15C

6:30 pm

Richmond Rapids vs Langley U15C (Maione)

8:00 pm

North Langley Xtreme 08B vs Coquitlam Classics 08B

8:30 pm

RM Pride 07B vs TriCity Titans U17B

8:30 pm

Abbotsford Outlaws 08B vs Abbotsford Outlaws 07B

8:30 pm

RM Fireballs U20C vs Burnaby Oakeys U20C

8:30 pm

PoCo U20C vs RM Chaos U20C

8:30 pm

Coquitlam Fusion vs Cloverdale Sapphires

8:30 pm

Coquitlam Fusion vs New West Royals U20C

6:00 pm

FV Fusion 12 vs Delta Inferno 11A

6:00 pm

Cloverdale Fury 12A vs WR Renegades 11

6:00 pm

Cloverdale Fury 10B vs Coquitlam Classics 09B

6:00 pm

Delta Inferno 09B vs Abbotsford Outlaws 09B

6:00 pm

Langley Xtreme 05B vs SSWR Thunder 05

6:15 pm

WR Renegades 12 vs Langley Fusion 11

6:15 pm

SSWR Thunder 09 vs Fleetwood Force U15B

6:15 pm

Surrey Storm 09B vs Burnaby Oakeys (Hirakida)

6:15 pm

North Shore Stars 15B vs TriCity Titans U15B

6:15 pm

Langley Xtreme 09B vs SSWR Thunder 10

6:15 pm

SSWR Thunder 06 vs Delta Inferno 06B

6:30 pm

NL Lightning 2014 vs Delta Inferno 2013

6:30 pm

North Shore Stars U11R vs TriCity Titans Anzinger

6:30 pm

Delta Inferno 2014 vs Coquitlam Chaos U11R

6:30 pm

RM Pride 13 vs Cloverdale Fury 2013

6:30 pm

Chilliwack Impact U11R vs Surrey Storm U11

6:30 pm

Langley Wild McRae vs AMFA Outlaws Rick

6:30 pm

Richmond Islanders U11R vs Langley Wild Bryant

6:30 pm

New West Reign U11R vs RM Pride 14

6:30 pm

TriCity Titans Short vs NL Lightning 2013

6:30 pm

TriCity Titans Clewlow vs SSWR Thunder 2013

6:30 pm

RM Pride 11A vs TriCity Titans U13A

6:30 pm

Delta Inferno 12A vs Cloverdale Fury 11A

6:30 pm

Burnaby Oakeys (Hoo) vs Richmond Islanders 10B

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 10B vs Delta Inferno 10B

6:30 pm

RM Pride 10B (McPherson) vs RM Pride 09B

6:30 pm

PoCo Ravens U15B vs Vancouver Wildcats 09B

6:30 pm

RM Pride 10B (Firth) vs Langley Xtreme 10B

6:30 pm

Vancouver Wildcats 10B vs Cloverdale Fury 09B

6:30 pm

Vancouver Wildcats 05B vs RM Rage 05B

6:30 pm

Richmond Islanders 05B vs Cloverdale Fury 05B

6:30 pm

Vancouver U17C vs RM Blazers U17C

6:30 pm

New West Royals U17C vs AMFA (Colleen)

6:30 pm

Coquitlam Misfits vs Langley Bulldogs

6:30 pm

Langley Bomb Squad vs Coquitlam Baseburners

6:30 pm

North Shore Angels vs AMFA 3 (Trydal)

6:30 pm

Fleetwood Lightning vs RM Mad Dogs U17C

6:30 pm

Chilliwack Wildin vs North Langley U17C (Benson)

8:00 pm

NL Fusion 07 vs Delta Inferno 08A

8:15 pm

Cloverdale Fury 07A vs TriCity Titans 17A

8:15 pm

Cloverdale Fury 06B vs RM Pride 06B

8:15 pm

Delta U17C (White) vs Delta U17C (Magnussen)

8:30 pm

WR Renegades 08 vs Langley Fusion 08

8:30 pm

Abbotsford Outlaws 07A vs WR Renegades 07A

8:30 pm

Coquitlam Classics 06B vs Surrey Storm U19B

8:30 pm

RM Dynamite U17C vs Fleetwood Rebels

8:30 pm

AMFA 2 (Gibson) vs North Shore Devils

6:00 pm

Cloverdale Fury 12B vs SSWR Thunder 12B

6:00 pm

TriCity Titans U15A vs Richmond Islanders 09A

6:00 pm

Cloverdale Fury 10A vs Langley Fusion 10

6:00 pm

North Langley Xtreme 08B vs RM Pride 07B

6:00 pm

Cloverdale Fury 07B vs Abbotsford Outlaws 08B

6:00 pm

Cloverdale U15C (Granewall) vs Vancouver U15C Hurricanes

6:00 pm

Delta U15C (Block) vs North Langley U15C (Vaissade)

6:15 pm

SSWR Thunder 11B vs Surrey Storm 11B

6:15 pm

WR Renegades 10 vs RM Pride 10A

6:30 pm

Chilliwack Impact U13B vs Abbotsford Outlaws 11B

6:30 pm

North Shore Stars 12B vs Richmond Islanders 11B

6:30 pm

TriCity Titans U13B (Nguyen) vs North Langley Xtreme 12B

6:30 pm

PoCo Ravens U13B vs RM Pride 11B

6:30 pm

RM Pride 12B vs TriCity Titians U13B (Gallo)

6:30 pm

New West Reign 11B vs North Shore Stars 11B

6:30 pm

North Langley Xtreme 11B vs Abbotsford Outlaws 12B

6:30 pm

Delta Inferno 12B vs Vancouver Wildcats 12B

6:30 pm

Vancouver Wildcats 11B vs Burnaby Oakeys U13B

6:30 pm

RM Pride 09A vs WR Renegades 09

6:30 pm

North Shore Stars U15A vs NL Fusion 09 Appleton

6:30 pm

NL Fusion 09 MacDonald vs Abbotsford Outlaws 09A

6:30 pm

Delta Inferno 07B vs Burnaby Oakeys U17B

6:30 pm

North Shore Stars U17B vs SSWR Thunder 07

6:30 pm

Langley Xtreme 07 vs Vancouver Wildcats 07B

6:30 pm

Langley Flames vs Vancouver U20C

6:30 pm

North Shore Hurricanes vs Coquitlam Fusion

6:30 pm

RM Royals U15C vs Langley U15C Tigers

6:30 pm

North Shore Fireballers vs AMFA U15C (Darcy)

6:30 pm

Langley U15C (Maione) vs AMFA U15C (Kevin)

6:30 pm

Delta U15C (Kolisnek) vs Langley U15C (Gerrard)

6:30 pm

Vancouver U15C (Brewer) vs RM Warriors U15C

6:30 pm

Langley U15C (Schenk) vs North Shore Blue Jays

6:30 pm

AMFA U15C (Ben) vs Chilliwack Mayhem

6:30 pm

Delta U15C (Lafond) vs Cloverdale U15C (Hume)

6:30 pm

Richmond Rapids vs New West Royals U15C

6:30 pm

RM Thunder U15C vs Fleetwood Marvels

6:30 pm

North Langley U15C (McDonald) vs Delta U15C (Sjoberg)

6:30 pm

Chilliwack Chaos vs Delta U15C (Simpson)

6:30 pm

Coquitlam Rockets vs Delta U15C (McLellan)

8:00 pm

TriCity Titans U17B vs Delta Inferno 08B

8:30 pm

PoCo Ravens U17B vs Coquitlam Classics 08B

8:30 pm

RM Pride 08B vs Richmond Islanders 08B

8:30 pm

Abbotsford Outlaws 07B vs Cloverdale Fury 08B

8:30 pm

RM Fireballs U20C vs PoCo U20C

8:30 pm

Coquitlam Fusion vs North Langley U20C (Sitter)

8:30 pm

RM Stealers U20C vs New West Royals U20C

8:30 pm

Burnaby Oakeys U20C vs Cloverdale Sapphires

6:00 pm

Cloverdale Fury 2013 vs RM Pride 14

6:00 pm

FV Fusion 12 vs Cloverdale Fury 11A

6:00 pm

Cloverdale Fury 10B vs SSWR Thunder 10

6:00 pm

Delta Inferno 10B vs Burnaby Oakeys (Hoo)

6:00 pm

Cloverdale Fury 07A vs Langley Fusion 08

6:00 pm

Langley Xtreme 06 vs Cloverdale Fury 06B

6:15 pm

SSWR Thunder 2013 vs Coquitlam Chaos U11R

6:15 pm

WR Renegades 11 vs Delta Inferno 11A

6:15 pm

Langley Xtreme 09B vs Cloverdale Fury 09B

6:15 pm

SSWR Thunder 09 vs Delta Inferno 09B

6:15 pm

Surrey Storm 09B vs RM Pride 09B

6:15 pm

SSWR Thunder 05 vs Richmond Islanders 05B

6:30 pm

TriCity Titans Short vs Surrey Storm U11

6:30 pm

Richmond Islanders U11R vs TriCity Titans Anzinger

6:30 pm

RM Pride 13 vs Langley Wild Bryant

6:30 pm

AMFA Outlaws Rick vs NL Lightning 2013

6:30 pm

New West Reign U11R vs TriCity Titans Clewlow

6:30 pm

Langley Wild McRae vs Delta Inferno 2014

6:30 pm

NL Lightning 2014 vs Chilliwack Impact U11R

6:30 pm

Delta Inferno 2013 vs North Shore Stars U11R

6:30 pm

Langley Fusion 11 vs RM Pride 12A

6:30 pm

RM Pride 11A vs Cloverdale Fury 12A

6:30 pm

TriCity Titans U13A vs Delta Inferno 12A

6:30 pm

Fleetwood Force U15B vs Richmond Islanders 10B

6:30 pm

Vancouver Wildcats 09B vs Langley Xtreme 10B

6:30 pm

Burnaby Oakeys (Hirakida) vs Abbotsford Outlaws 10B

6:30 pm

PoCo Ravens U15B vs TriCity Titans U15B

6:30 pm

RM Pride 10B (McPherson) vs Vancouver Wildcats 10B

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 09B vs North Shore Stars 15B

6:30 pm

Coquitlam Classics 09B vs RM Pride 10B (Firth)

6:30 pm

Vancouver Wildcats 05B vs SSWR Thunder 06

6:30 pm

Fleetwood Lightning vs RM Blazers U17C

6:30 pm

Langley Bulldogs vs Delta U17C (Magnussen)

6:30 pm

Chilliwack Wildin vs North Shore Devils

6:30 pm

North Shore Angels vs Coquitlam Baseburners

6:30 pm

Coquitlam Misfits vs North Langley U17C (Benson)

6:30 pm

Delta U17C (White) vs Langley Bomb Squad

8:00 pm

NL Fusion 07 vs TriCity Titans 17A

8:15 pm

Delta Inferno 08A vs Abbotsford Outlaws 07A

8:15 pm

Cloverdale Fury 05B vs Surrey Storm U19B

8:30 pm

WR Renegades 08 vs Cloverdale Fury 08A

8:30 pm

Coquitlam Classics 06B vs Langley Xtreme 05B

8:30 pm

RM Rage 05B vs Delta Inferno 06B

8:30 pm

AMFA (Colleen) vs RM Dynamite U17C

8:30 pm

RM Mad Dogs U17C vs AMFA 2 (Gibson)

8:30 pm

AMFA 3 (Trydal) vs New West Royals U17C

8:30 pm

RM Warriors U17C vs Fleetwood Rebels

6:00 pm

Cloverdale Fury 12B vs Richmond Islanders 11B

6:00 pm

North Langley Xtreme 08B vs North Shore Stars U17B

6:00 pm

Cloverdale Fury 08B vs Richmond Islanders 08B

6:00 pm

Cloverdale U15C (Hume) vs Delta U15C (Block)

6:00 pm

Delta U15C (Sjoberg) vs AMFA U15C (Kevin)

6:15 pm

SSWR Thunder 11B vs SSWR Thunder 12B

6:15 pm

WR Renegades 10 vs Cloverdale Fury 10A

6:15 pm

SSWR Thunder 07 vs Vancouver Wildcats 07B

6:30 pm

RM Pride 11B vs North Langley Xtreme 11B

6:30 pm

North Langley Xtreme 12B vs Cloverdale Fury 11B

6:30 pm

North Shore Stars 11B vs Vancouver Wildcats 11B

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 12B vs TriCity Titans U13B (Nguyen)

6:30 pm

TriCity Titians U13B (Gallo) vs Abbotsford Outlaws 11B

6:30 pm

Chilliwack Impact U13B vs RM Pride 12B

6:30 pm

Surrey Storm 11B vs Delta Inferno 12B

6:30 pm

Vancouver Wildcats 12B vs North Shore Stars 12B

6:30 pm

PoCo Ravens U13B vs Burnaby Oakeys U13B

6:30 pm

RM Pride 10A vs NL Fusion 09 MacDonald

6:30 pm

Abbotsford Outlaws 09A vs WR Renegades 09

6:30 pm

NL Fusion 09 Appleton vs RM Pride 09A

6:30 pm